,, WSPOMNIENIA SĄ JEDYNYM RAJEM, Z KTÓREGO NIE MOŻNA NAS WYGNAĆ..."
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko
naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥♥
Smutne światełko na sobotni wieczór [*]
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Światełko mojej wiecznej pamięci dla Ciebie Łukaszku *+*+*
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Minionych chwil fragmenty szczęścia, szept ust w modlitwie zwieńczonej
westchnieniem, wirujące obłoki wspomnień spięte żałobnym cieniem....
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc syneczku ...spij spokojnie aniołku .
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE ŁUKASZKU..♥..
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
ZAPALAM ZNICZ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, DUSZE SPRAWIEDLIWYCH SĄ W RĘKACH BOGA..." ŁUKASZKU, NASZA PAMIĘĆ NA
DZISIAJ...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie odejdą"
-aniołeczki !
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Płacz czasu nie cofnie.Choć żal serce ściska.Wspomnienia zostaną na
zawsze we wszystkich.Choć teraz Twe miejsce z Aniołami w niebie,w każdym z
nas została jakaś cząstka Ciebie..."(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Mój płomyczek pamięci,zapalony Łukaszku dla Ciebie...niech świeci Ci
nieustannie,jak gwiazdka na Niebie.Spokojnego snu Chłopcze.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Łukaszkowi sobotnie światełko...
Zgłoś SPAM
rodzice Pawła
[*]
Zgłoś SPAM
Jola Jacek rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach,gdzieś w
ciemności po policzku płynie łza, gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech na
mokrej od łez twarzy.[★][★][★] Światełko i modlitwę zostawiamy★
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
Światełko Naszej Pamięci (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś
odzyskamy to ,co straciliśmy.....[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Jesteś obok, chociaż już Cię nie ma Pozostaniesz w naszych czułych sercach
W pamięci oraz wszystkich modlitwach Śpij spokojnie [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.