"Życie ludzkie,nie jest ani dobre,ani złe...jest polem dla dobra i
zła"Seneka.Łukaszku,mój płomyczek pamięci z modlitwą,posyłam Ci do
Nieba bram.(*)
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
Tylko smutek, tylko żal i ciągle patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień.(*)(**)(*) PAMIĘĆ I MODLITWA... JEST KAŻDEGO DNIA...
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Syneczku kochany ....Tak smutno ...tak żle .
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Łukaszku smutne światełka pamięci dla Ciebie w ten ostatni dzień
wakacji,....Twojej pamięci Chlópaku Kochany...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tam gdzie jest dużo światła, cienie są najgłębsze.Tam gdzie jest dużo
miłości, tęsknota jest największa.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥♥
Dobranoc!
Zgłoś SPAM
Mama
Synku kochany ....coraz bliżej do tego smutnego dnia .....który zrójnował
nasze życie .
Kocham Cię mój kochany synku .
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W morzu tęsknoty ciągle pytamy - dlaczego?, próżno próbujemy ożywić sny,
szczęście to tylko coś ulotnego, mrok zawsze zdławi słoneczne dni, choć
czas lekarzem, jednak zabija...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
TOBIE ANIOŁKU
.....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......
ŚWIATEŁKO
MOJEJ
PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Gwiazdą mi byłeś co błysła w mroku i rozjaśniła życie na chwilę. Lecz
mimo łez wielkich potoku , zgasłeś tak szybko jak gasną motyle.(+) (+)
Modlitwę i światełko naszej miłości Kochani.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
. I nie do końca piękny jest ten świat Gdy wciąż odwieczne prawa łamie.
Zabiera miłość, młodość, słońca blask Lecz my nie chcemy wiedzieć o
tym, że: Życie choć piękne tak kruche jest......
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wy tam na górze w Niebie...na wieczność jesteście ukołysani,jednocześnie
głęboko w naszych sercach...jesteście schowani.Niedzielne światełko Ci
Łukasszku zapalam, niech płonie Ci bez końca.(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
DZIELI NAS TYLKO CZAS....♥ (*)♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ Niech ten znicz
pamięci dla Was Aniołki ciągle płonie...Nim odnajdziemy się w Niebie i
ciszy po tamtej stronie...♥ (*)♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Pamiętajmy o naszych bliskich....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(♥ ⋰◉⋱ ♥ )Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co
wśród żywych pozostają.(♥ ⋰◉⋱ ♥ )Światełko i modlitwę
zostawiamy (♥ ⋰◉⋱ ♥ )
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.