ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I
MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ZA PAMIĘĆ I ŚWIATEŁKA Z CAŁEGO SERCA
DZIĘKUJEMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️WRÓCILIŚMY SZCZĘŚLIWIE☀️ะ̭̌«̭☘
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Łukaszku!Moje światełko pamięci z modlitwą w Twej intencji,posyłam do
Nieba.(((***)))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Chociaż serce się smuci.. co minęło nie powróci...choć się życie ciągle
zmienia, nie zmieniają się wspomnienia...tęsknimy tak bardzo Kochani za Wami
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Bóg czasu dał nam tak mało, choć pewnie mógłby więcej, kilka wspomnień
zostało i Wasze zdjęcia...Kochani ....
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Boże, daj nam wiarę, że to ma sens, że nie trzeba żałować przyjaciół,
że gdziekolwiek są dobrze im jest i są z nami choć w innej postaci...daj nam
wiarę Boże...
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to
nieśmiertelność" Spoczywaj w pokoju. ❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Bez Was nasze życie pękło na drobne kawałki,to ból myśli,mrok duszy i
cierpienie…zapadła cisza z zgiełku świata...(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
...Są rany , których czas nie goi...:"(*
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
"Nie ma już nic,tylko Wspomnień cichy szept,zdeptanych uczuć stos,góra
pustych słów. i wieczna cudowna pamięć.".
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Ósmy okrutny...pamiętam Łukaszku kochany
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia.Im więcej kochamy tym bardziej
cierpimy(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Niech im w Niebie śpiewają wszystkie anioły a Bóg da szczęście
wieczne..[**]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Piątkowe zapłakane światełko Łukaszku...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Sensem jest miłość, celem Ty - Panie. Śmierć to nie nicość, lecz
zmartwychwstanie. I po to człowiek został stworzony, żeby przez życie mógł
być zbawiony..[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.