Tak cicho spada kartka dnia...tak cicho z oczu płynie łza....tak cicho
słońce w górze lśni w błękicie....tak cicho płyną wszystkie dni
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Kazdy dzien bez WAS, to bol i cierpienie... swiatelko pamieci KOCHANI.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
To smutne, kiedy osoby, które dają nam najpiękniejsze wspomnienia, stają
się jednym z nich...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•`Pamięć
jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych,
którzy odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Choć nam smutno nadziei nie tracimy,że rozłąka przeminie jak sen,znów pod
rękę pójdziemy na spacer,musi przyjść....i nadejdzie ten dzień!!!!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.