syn Krystyny Marchewczyk, syn Józefa Marchewczyka, zięć Janiny Dudka, przyjaciel Eli Rembelskiej
Pani Lidko i Łukaszku, Waszym Bliskim dziękuję za pamięć o moich rodzicach,
teściowej i przyjaciółce... życzę Im na te święta wszelkiego dobra i
błogosławieństwa Bożego. Jeszcze raz dziękuję...
Zgłoś SPAM
mama ANI 0(***)
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
,,Daj nam wiarę, ze to ma sens, ze nie trzeba żałować Przyjaciół, bo
gdziekolwiek są dobrze Im jest ... i odeszli po to by żyć i tym razem będą
żyć wiecznie..." Łukaszu, świąteczne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
,,Daj nam wiarę, ze to ma sens, ze nie trzeba żałować Przyjaciół, bo
gdziekolwiek są dobrze Im jest ... i odeszli po to by żyć i tym razem będą
żyć wiecznie..." Lidziu, świąteczne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
świąteczne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Podnieś rękę Boże Dziecię,błogosław Lidię i Łukasza i tych, których
pozostawili na ziemi
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
♥☽♡☾♦☽♡☾♦ ☽Najjaśniejsze, bożenarodzeniowe światełko
pamięci i modlitwa dla Was drodzy Lidziu i Łukaszu, spoczywajcie w pokoju
....♦☾ ♦☽♡☾♦☽♡☾♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Każdy kwiat zwiędnie każdy barwę zmienia. Tylko jeden kwiat zostanie to
kwiat Wsapomnienia.
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
KOCHANI
Bożonarodzeniowe światełko pamięci.
♥´
TWOIM BLISKIM ŻYCZĘ ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.
.♥´`
Grażyna
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Świąteczne światełko dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wigilijne światełko z modlitwą Wam...zostawiam.((*))
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wigilijne światełko Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyko
Wigilijne swiatelko.❤✴
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne do bólu wigilijne światełko dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[۞۞۞]Miłość jest wcześniej niż życie.[۞۞۞]Trwa dłużej niż
śmierć.[۞۞۞]Światełko i modlitwę zostawiamy.[۞۞۞]
Zgłoś SPAM
Małgosia żona Pawła Kierepki
Lidio, Łukaszu wigilijny blask niech oświeca Waszą duszę. Spokoju dla
Waszych bliskich. Byliście i będziecie zawsze w naszej pamięci, w naszych
sercach. Dziękuję za czuwanie <3
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Światełko Wigilijne wraz z modlitwą dla Was Kochani. Waszym bliskim życzę
zdrowych,spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.