ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ*•☀• To tak trudno wytłumaczyć... że się Was
nie zobaczy... Że już koniec...że nie wróci.. że nikt tego nie
odwróci...Spoczywajcie w pokoju drodzy Lidziu i Łukaszu.
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ*•☀•
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
ANIOŁKU JESTEŚ
W MOJEJ MYŚLI I SERCU
NA ZAWSZE...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*❤️*. KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY .*❤️*...Światełko Pamięci i
modlitwa dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Na jednej dłoni wspomnienia. Przeszłość, co przeminęła. Na drugiej dłoni
marzenia. A może mijamy się za szybko. O uśmiech, o uścisk dłoni. I chwil
dzielonych z Wami. Nie da się nigdy dogonić.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
†♣†"Jest taki ból, o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej
wyraża go milczenie". Najjaśniejsze światełko i modlitwa dla Ciebie
†♣†
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne światełko Waszej pamięci Kochani...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Moja pamięć,światełko i modlitwa...dla Was Aniołki.((*))
♥.♥.♥ Najsmutniejsze są oczy w których zgasła nadzieja, ludzie którzy
by chcieli lecz nie mogą nic pozmieniać .. ♥.♥.♥ Bożonarodzeniowe
światełko pamięci.. ♥.♥.♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`,●,*,●,` `,●,*,*,●, .♥´BOŻONARODZENIOWE¸.♥*´¨)
(¸.♥ŚWIATEŁKO´(¸.♥` (`*♥.¸ (`*♥.¸ ¸.♥*´) ¸.♥*´)♥*♥
PAMIĘCI ♥*♥ ¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●● `,●,*,●,`
`,●,*,*,●, .♥´ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY NA OKRES ŚWIĄT
Zgłoś SPAM
Małgosia żona Pawła Kierepki
Życzę Waszym bliskim ukojenia, niech już nie boli. A Wam światła,
zbawienia, lekkości w tym życiu tak innym niż nasze..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
❤️☆ ❤️ KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY ❤️ ☆ ❤️ - W dzień
Bożego Narodzenia światełko i modlitwa dla Was Kochani.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.