Choć Was już nie ma wśród nas, kochamy nadal, pamiętamy i choć płomyki
Światełek, które Wam zapalamy budzą smutek, żal i znów łzy płyną,
mówimy- Do zobaczenia, bo wierzymy, że Gdzieś,Tam się spotkamy
Zgłoś SPAM
Siostra Mirka Nalepka
★ (*)PAMIĘĆ★
(*)★ I
★(*) ★ MODLITWA★
(*)★
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ †♣† To tak trudno wytłumaczyć... że się
kogoś nie zobaczy... Że już koniec...że nie wróci.. że nikt tego nie
odwróci...†♣† ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
mama Agnieszki
BO NAJPIĘKNIEJSZĄ RZECZĄ,JAKĄ MOŻNA KOMUŚ OFIAROWAĆ TO POMYŚLEĆ O
NIM..... BO WYSTARCZY MYŚL ,BY BYĆ BLISKO NAWET WTEDY GDY TAK WIELE
DZIELI..((*))
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
dziękujemy za wszystko wy wiecie za co
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wierzymy... że się kiedyś spotkamy, tam na górze... na końcu naszej drogi,
na zawsze wszyscy razem zamieszkamy...i nie będziemy czuć już
trwogi...Ukochani
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Mamo teściowa moja kochana dziękujemy że jesteście z nami
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Swiatelko pamieci wraz z modlitwa
Zgłoś SPAM
Siostra Mirka Nalepka
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
◕◕═════♣♣═════◕◕
ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Światełko z modlitwą dla Was Aniołki...═⊰♥⊱⊰♥⊱═
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie
w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Do końca dni naszego żywota nic między nami muru nie skruszy, i odwieczna za
Wami tęsknota nie pozwoli łez naszych osuszyć.....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jedna mi tylko droga została. I żadnej innej nigdy nie będzie. Ta,która
wiedzie prosto do Was. Ta,którą pójdę za Wami wszędzie. LIDZIU I ŁUKASZU.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❀❤️❀ ❤️Zamknęła się księga Twego życia,
Nie ma już Ciebie tu na ziemi,
ale Jesteś i Pozostaniesz
na zawsze w sercach naszych drodzy:Lidziu i Łukaszu ,światełko i modlitwa dla
Was. .❤️ ❀❤️❀
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
Swiatelko pamieci na dzis
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tylko smutek,tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień... ._[♥]_....ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.