Tam, gdzie jest dużo miłości, tęsknota jest największa....Zapalam
znicz,zostawiam modlitwę
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
⋟❤️♡❤️⋞ "Dla świata byłeś cząstką, dla nas całym
światem" Zostawiam modlitwę i światełko wiecznej pamięci, spoczywaj w
pokoju drodzy Lidziu i Łukaszu.... ⋟❤️♡❤️⋞
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Cicho przerwany rozdział życia.
I brak szansy na jego wznowienie.
Napawa smutkiem,rozpaczą.
Jest tylko cudownym wspomnieniem.
LIDZIU I ŁUKASZU.
Zgłoś SPAM
Jola żona M. Szostek córka F. Kasprzyk
Boże, Miłosierny Panie,daj duszom miejsce w niebie,błogosławiony pokój i
jasność Twojego światła.Modlitwa i Światełko Pamięci [[*]]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Straciliśmy,co było dla nas najważniejsze.Straciliśmy,wszystkie chwile
najpiękniejsze.W naszych sercach na zawsze Was mamy...._[♥]_..Światełko
Pamięci.
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜Najjaśniejsze światełko naszej
pamięci ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
ڿڰۣڿ❀-❤️-❀ڿڰۣڿ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ
ڿڰۣڿ❀-❤️-❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Ogromna jest tęsknota, gdy myśl wciąż do Was ucieka...gdy myśl jest przy
Was, a droga do Was daleka...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
((*))MOJA PAMIĘĆ,MODLITWA I ZAPALONE ŚWIATEŁKO.((*))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Każdy błysk słońca, każdy powiew wiatru, każda kropla rosy, każdy raz,
gdy zatrzymujecie się i patrzycie na świat, to moje wyszeptane kocham
Was...Więc żyjcie, bo jestem z Wami..w każdej chwili..♥..
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Choć Was już nie ma wśród nas, kochamy nadal, pamiętamy i choć płomyki
Światełek, które Wam zapalamy budzą smutek, żal i znów łzy płyną,
mówimy- Do zobaczenia, bo wierzymy, że Gdzieś,Tam się spotkamy
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.