KuPamięci.pl

Lidia i Łukasz Skarupińscy


* 09.01.1957

 

+ 27.06.2010

Miejsce pochówku: JANIKOWO

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (46)
Licznik odwiedzin strony
286494
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bądzcie z nami zawsze....jak promyk słońca, jak nadzieja, jak siła...Bądżcie blisko Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marvinka
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
W smutny niedzielny wieczór światełko dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
I NIEDZIELA ADWENTU ----------- Światełko z modlitwą dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Ból i samotność po stracie tak bliskiej osoby niech złagodzi prawda, że nie umiera ten , kto pozostaje w sercach bliskich. Światełko Pamięci ((**))
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
I adwentowe swiatełko dla Was kochani
Zgłoś SPAM
Ela
Tak wiele jest wspomnień, w których żyć będziecie wiecznie i serc, w których Wasze serca biją.. .♥) .♥
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Pamiętam o Was Aniołki i ślę Wam zapaloną lampeczkę i modlitwę w Waszej intencji na Niedzielę.(((***)))
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Karczewskiej
Światełka Pamięci Lidio, Łukaszu.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Światełka pamięci na pierwszą Niedzielę Adwentu..Zapalmy świece na czas oczekiwania... kiedy ponownie się spełni cud narodzin Pana...Nadzieja wstąpi w nas...ะ̭̌«̭»̭̌ะ •((*))• ะ̭̌«̭»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
syn Krystyny Marchewczyk
Adwent to czas oczekiwania na spotkanie z Bogiem... na spotkanie z Wami... pamiętam...
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Moje światełko,pamięć i modlitwa...dla Was Aniołeczki na dobranoc.(((***)))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie....Światełko Pamięci dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
RODZICE Ś.P. Przemysław LISZKA
♥Pamiętam ♥ „trud­na to miłość na od­ległość światów gdzie znicz granicą gdzie tęskno­ta płomieniem głaszcze dłonie w popiołach…….”
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Kazdy dzien bez WAS, to bol i cierpienie... swiatelko pamieci KOCHANI.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) Światełko i modlitwa (*)
Zgłoś SPAM
Ela
Czasem cicho ktoś odchodzi lecz naprawdę tu zostaje. W naszych myślach,w naszych sercach, w naszych marzeniach.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   233   234   235   ...   1289   1290    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Bartek i Anita Skarupińscy
02.06.2013