Już nic nie będzie tak samo... choć wstanie słońce, wyjdzie zza chmur,
choć trzeba żyć dalej... Już nic nie będzie tak samo... Światełko i
modlitwa prosto do Nieba..
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
I choć Wasze życie zgasło...Jesteście dla nas, jak słońce pełne świtów,
opowieścią, którą mówi się westchnieniem..Jesteście...✿ światełko dla
Was..✿
Zgłoś SPAM
Ela
Sensem jest miłość, celem Ty - Panie. Śmierć to nie nicość, lecz
zmartwychwstanie. I po to człowiek został stworzony, żeby przez życie mógł
być zbawiony..[*]
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
((*_*))Spokojnego snu wiecznego Aniołki((*_*)).
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Czasem na chwilę gaśnie słońce.
Duszę wypełnia gęsty mrok.
Nikną nadzieje i marzenia.
I w pustce ginie tęskny wzrok. LIDZIU I ŁUKASZU.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Cóż możemy dla Was zrobić, gdy jesteście tak daleko? Myśleć o Was,
tęsknić coraz bardziej, kochać do końca naszego istnienia i czekać, że
wreszcie się zobaczymy.:( ..[']..[']...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ...Kochani.....
Światełko Pamięci i modlitwa dla Was.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Ela
◕❤️ ◕ Tęsknota w sercu zostawia znak a ból i rozpacz to jest
jej właśnie smak k◕❤️ ◕
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Jeśli nie można być razem każdego dnia...... zawsze można ze wspomnień
przywołać,każdą z ukochanych chwil............ Światełko Pamięci dla Was
Kochani.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.