Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Leszek Klikowicz


* 18.03.1977

 

+ 06.07.1997

Miejsce pochówku: Chęciny

,

woj. świętokrzyskie

pokaż wszystkie
wpisy (12)
Licznik odwiedzin strony
112383
Dodane ponad rok temu
[[*]]
(znajoma)
Bije zegar godziny, my wtedy mawiamy:
Jak ten czas szybko mija! A to my mijamy!
S. Jachowicz
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Popatrz na psa uwiązanego przed sklepem o swym panu myśli i rwie się do niego na dwóch łapach czeka pan dla niego podwórzem łąką lasem domem oczami za nim biegnie i tęskni ogonem pocałuj go w łapę bo uczy jak na Boga czekać"ks.J.Twardowski "Czekanie" Leszku Twojej pamięci ten wiersz,też kocham psy i mój chciał mnie uprzedzić o śmierci syna,ale nic nie zrozumiałam.Psy wierniejsze często niż ludzie.
Zgłoś SPAM
Mama Bartoszka Ciszek
Byłeś nadzieją, Skarbie jedyny,
Świat był i życie przed Tobą;
Los Cię okrutny wyrwał z rodziny,
Rodziców okrył łzami i żałobą.
Leszku kochany Aniołku pamiętam.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Łączymy się z Nimi przez światło.. a jego ciepło bije aż do Ich Krainy.. Oni wiedzą że Ich zabrakło i dlatego mamy takie smutne miny.. Dajmy Im dowody naszej miłości i łączmy się w modlitwie z pokorą.. a poczują nasze serca z wysokości i z wdzięcznością wszystko odbiorą.. Kiedy będziemy zapalać światełka w miejscu gdzie teraz odpoczywają.. niechaj połączy nas więzi mgiełka.. a ujrzymy jak do nas się uśmiechają..
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Gdy umierają nam rodzice-umiera nasza przeszłość,gdy umierają nam dzieci -umiera nasza przyszłość.Nie ma nikogo i niczego, co mogłoby nam zrekompensować stratę kogoś,kogo kochamy.Tęsknota dotyczy zawsze konkretnego, niepowtarzalnego człowieka."prof.Robert Cieśla "Idziemy".To prawda i jak tu żyć bez nadziei i przyszłości.Możemy się tylko modlić i wspierać w naszym bólu.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
MAtka cierpi najbardziej po stracie kochanego Synka,wiem to!Ja też lubię swojego psa,on miał intuicję, kopał dywaniki pod siebie jak doły, a ja nie mogłam zrozumieć, że zapowiada odejście mojego synka.Gdyby człowiek rozumiał mowę zwierząt,może zapobiegłby tragedii.
Zgłoś SPAM
Wandzia i Piotrek
(Przechodzień)
Pewnego dnia małe dziecko zapytało Boga "Dlaczego zabierasz tylko dobrych ludzi?", wówczas Bóg odpowiedział: "Gdy masz ogród pełen kwiatów, które kwiaty zabierasz do domu swego?" - Te, które są najpiękniejsze aby go rozświetlały i czyniły go cudownym
Zgłoś SPAM
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Agnieszka Klkowicz
27.07.2014