Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Leszek Klikowicz


* 18.03.1977

 

+ 06.07.1997

Miejsce pochówku: Chęciny

,

woj. świętokrzyskie

pokaż wszystkie
wpisy (12)
Licznik odwiedzin strony
112377

6 lipca 2014 roku mineło 17 lat od śmierci śmierci mojego brata Leszka. Zginął w wypadku samochodowym. Bardzo nam go brakuje i modlimy się za niego.
Żył 20 lat. Skończył szkołę, poszedł do pracy. Kochał psy i psy go kochały. Dla nas był najważniejszy na świecie. Mógł jeszcze żyć i coś zrobić dobrego, ale Bóg chciał inaczej.

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
[[*]]
znajoma
2018-05-15
Bije zegar godziny, my wtedy mawiamy:
Jak ten czas szybko mija! A to my mijamy!
S. Jachowicz
mama Tadzia W
2018-01-11
"Popatrz na psa uwiązanego przed sklepem o swym panu myśli i rwie się do niego na dwóch łapach czeka pan dla niego podwórzem łąką lasem domem oczami za nim biegnie i tęskni ogonem pocałuj go w łapę bo uczy jak na Boga czekać"ks.J.Twardowski "Czekanie" Leszku Twojej pamięci ten wiersz,też kocham psy i mój chciał mnie uprzedzić o śmierci syna,ale nic nie zrozumiałam.Psy wierniejsze często niż ludzie.
Mama Bartoszka Ciszek
2017-02-11
Byłeś nadzieją, Skarbie jedyny,
Świat był i życie przed Tobą;
Los Cię okrutny wyrwał z rodziny,
Rodziców okrył łzami i żałobą.
Leszku kochany Aniołku pamiętam.
mama Sebastiana
2016-12-31
Łączymy się z Nimi przez światło.. a jego ciepło bije aż do Ich Krainy.. Oni wiedzą że Ich zabrakło i dlatego mamy takie smutne miny.. Dajmy Im dowody naszej miłości i łączmy się w modlitwie z pokorą.. a poczują nasze serca z wysokości i z wdzięcznością wszystko odbiorą.. Kiedy będziemy zapalać światełka w miejscu gdzie teraz odpoczywają.. niechaj połączy nas więzi mgiełka.. a ujrzymy jak do nas się uśmiechają..
mama Tadzia W
2016-11-12
"Gdy umierają nam rodzice-umiera nasza przeszłość,gdy umierają nam dzieci -umiera nasza przyszłość.Nie ma nikogo i niczego, co mogłoby nam zrekompensować stratę kogoś,kogo kochamy.Tęsknota dotyczy zawsze konkretnego, niepowtarzalnego człowieka."prof.Robert Cieśla "Idziemy".To prawda i jak tu żyć bez nadziei i przyszłości.Możemy się tylko modlić i wspierać w naszym bólu.
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
LESIU * BYŁEŚ MOIĄ NADZIEJĄ CAŁYM MOIM ŚWIATEM, TĘSKNIĘ ZA TOBA KAŻDEGO DNIA. CZASEM MYŚLĘ ŻE MOŻE JESTEŚ TAM SZCZĘSLIWY. KOCHAM CIĘ SKARBIE.
MAMA
LESIU, BYŁEŚ MOJĄ NADZIEJĄ CAŁYM MOIM ŚWIATEM, MOJE SERCE KRWAWI Z TĘSKNOTY. CZASEM MYŚLĘ ŻE MOŻE JESTEŚ TAM SZCZEĘSLIWY ABY TAK BYŁO.KOCHAM CIĘ SKARBIE.
MAMA
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
Opcje strony:
Zdjęcia
-
mama Tadzia W
mama Tadzia W
napisał(a) dnia 2016-11-12
"Gdy umierają nam rodzice-umiera nasza przeszłość,gdy umierają nam dzieci -umiera nasza przyszłość.Nie ma nikogo i niczego, co mogłoby nam zrekompensować stratę kogoś,kogo kochamy.Tęsknota dotyczy zawsze konkretnego, niepowtarzalnego człowieka."prof.(...)
-
rodzice Anetki Jucha
rodzice Anetki Jucha
zapalił(a) dnia 2018-05-10
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-