Czas biegnie, a ja ciągle pamiętam małego-wspaniałego chłopca bardzo
ciekawego świata i bardzo zdolnego.Śpij spokojnie Krzysiu. A w naszej pamięci
JESTEŚ cały czas.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Krzysiu,światełko imieninowe wysyłam ci do nieba.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska-Mieczysław i Paulinka Chmielewscy
…Nic miłości nie pokona – trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić… Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć…
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
((*))
Zgłoś SPAM
mama
Rocznicowe światełko do nieba dla Ciebie....
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
pamiętam [*]
Zgłoś SPAM
Gosia Klepacka
pamiętam.. [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia
Taki smutny dzień,Krzysiu kochany..kolejna Rocznica i Imieniny Twoje
pewnie...światełko możemy tylko zapalić..i pamiętać o Tobie i Aniołku
Malutkim..
Zgłoś SPAM
rodzice Anety Jucha
ღ ``NIEGASNĄCE ღ ``ŚWIATEŁKO ღ ``NASZEJ PAMIĘCI ღ
Zgłoś SPAM
HALINA
((*))POKÓJ TWOJEJ DUSZY...((*))
Zgłoś SPAM
A.J
kocham Cię mocno i niezmiennie braciszku. Czekaj na nas cierpliwie
Zgłoś SPAM
nieznajoma
rocznicowe i imieninowe światełko Krzysiu...
Zgłoś SPAM
T.L
[*]
Zgłoś SPAM
mama
To już kolejna rocznica gdy opuściłeś nas.Tęsknię myślę kocham.Smutno
[*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Wcześniej,czy później przybędziemy...czekajcie na nas w spokoju i
ciszy...piękny płomyczek wraz z modlitwą...25 lipiec...dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
mama
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Życie jest wieczne, miłość nieśmiertelna, a śmierć to tylko horyzont
naszego widzenia....choć jeden znak, że jest tam dobrze i że czekacie.....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Przeznaczenie odebrało Cię zbyt szybko uczuciom rodziny, ale nigdy nie
odbierze Cię naszej pamięci i naszym sercom
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.