Oddaliśmy Wam nasze serca, tęsknimy za Wami nocą i dniem...nie chcemy marzyć
i śnić, chcemy przy Was być....
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Żyjemy nadzieją, że nasza wiara w drugie życie nie jest beznadziejną
mrzonką. Nadzieja na spotkanie z Wami trzyma nas przy życiu. Taki życiowy
absurd.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
** NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI **
Zgłoś SPAM
Ala siostra Krystiana Rybakowskiego
[*]
Zgłoś SPAM
mama
[*]
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Pamiętamy...odpoczywajcie w ciszy i spokoju...w ofierze...modlitwa...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
█ ♥ █ (*)█ ♥ █ PAMIĘTAM █ ♥ █ (*) █ ♥ █
ŚWIATEŁKO,MODLITWA DLA WAS ANIOŁKI
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota, wspomnienia nigdy nie zaznają okrutnego zapomnienia...za wiele
znaczenia dla nas mają, dlatego do końca trwają....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Człowiek ma dar kochania, lecz także dar
cierpienia..."-aniołeczki kochane nasza Pamięć :*:*!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)Życie przemija, jednak pamięć o Was Aniołki pozostaje w sercach
na zawsze(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
♥ PAMIĘTAM,♥ ŚWIATEŁKO(((*))) Z MODLITWĄ NA USTACH DLA WAS
ZOSTAWIAM.(((*)))ODPOCZYWAJCIE W SPOKOJU.♥ ♥ ♥ SĄ SERCA W KTÓRYCH
ŻYJECIE I KTÓRE WAS KOCHAJĄ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Każde wspomnienie, choć boli, najmilsze sercu bo Was przypomina.Światełko i
modlitwę zostawiamy..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha...smutne jest serce, gdy tęskni
bez końca...gdzie jesteście Serduszka Nasze???
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Kiedy człowiek umiera, nie pozostaje po nim na tej ziemi nic oprócz dobra,
które uczynił innym.
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
:PANIE KRÓTKO POLICZYŁEŚ DNI JEGO ŻYWOTA -MAM POZOSTAŁY ŁZY, BOLEŚĆ I
TĘSKNOTA:ŚWIATEŁKO ,MODLITWE DO NIEBA POSYŁAM. ŚPIJCIE SPOKOJNIE ANIOŁKI
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zostaliśmy sami, z ogromnym bólem, bezsilni wobec smutku, że Was nie ma z
nami, a może....tęsknimy tak bardzo
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Kiedyś znowu przyjdzie czas,by zobaczyć ukochane oczy ,pełne oddania i
miłości...i zaświeci najwspanialszy blask tych dawno niewidzianych
oczu....Aniołku...pamiętam..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.