Zanurzeni w myślach i wspomnieniach...na zawsze z Wami...światełko i modlitwa
dla Was Krzysiu...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
~~♥~~ Można odejść na zawsze-By stale być blisko-Pamięć jest
największą Miłością ~~♥~~ Modlitwa,światełko mojej nieustającej
pamięci
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Nie tracimy tych, których kochamy, bo możemy ich kochać w Tym, którego
nie traci się nigdy." Łzy same płyną ..Smutno !♥♥♥!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ Światełko ❀❤❀ modlitwę ❀❤❀ zostawiamy ❀❤❀
Odpoczywajcie ❀❤❀ w pokoju ❀❤❀
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W sercach trwajcie, przy nas Bądżcie.....na zawsze Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
~~ ♥ ~~ MIŁOŚĆ JEST WCZEŚNIEJ NIŻ ŻYCIE_____TRWA DŁUŻEJ NIŻ -ŚMIERĆ
~~ ♥ ~~ ŚWIATEŁKO MEJ NIEUSTAJĄCEJ (*) PAMIĘCI,(*)..............MODLITWA
DLA WAS ANIOŁKI ~~ ♥ ~~
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny...aniołeczki kochane :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ ŚWIATEŁKO I
MODLITWA DLA WAS ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
-:¦:-________◊_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie
nam wieczność. -:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
I tylko smutek bolesny, i pamięć żywa o Was pozostanie... Bo zawsze myślami
i sercem wszyscy będziemy przy Was...Śpijcie słodko u boku Pana..[*
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dni bez Was takie szare i tak smutno nam, noce nieprzespane....w snach
dostrzegamy tylko oczu Waszych blask, pamięcią wciąż sięgamy do cudownych
dni, gdy razem byliśmy....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami.
Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,
osiada ciasno na dnie serca..aniołeczki nasza Pamięć !
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
♥╬♥╬ ♥╬♥╬Śmierć nie boli Tych którzy odchodzą-Lecz Tych
którzy wśród żywych pozostają♥╬♥╬ ♥╬♥╬ ♥...........
Światełko Modlitwę zostawiam WAM ANIOŁKI ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Palimy znicze wspomnień ogarek wiążący czas....jeszcze niedawno Był tu
Ktoś jeszcze, lecz teraz pustka, czyjś płomyk zgasł....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
W pamięci zostają żywe obrazy A w sercu nadziei płomień, Chwile Które tak
bardzo Zatrzymać byś chciał Jak fale odpłynęły gdzieś w dal Kiedyś znów
wszyscy spotkamy się razem,Czas traci wtedy znaczenie
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ...aniołeczki Światełek tysiące do samego
Nieba :*:*..Światełka za 3 dni byłam chora aniołeczki :"(!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.