Cieplutkie płomyczki i modlitwę oddaję w ofierze...wieczny odpoczynek...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
*♥*CHOCIAŻ ODSZEDŁEŚ -WCIĄŻ Z NAMI JESTEŚ -PATRZYSZ Z MIŁOŚCIĄ NA
NASZE DNI I OCIEKAJĄCE ŁZY....TRUDNO JEST SIĘ POZBIERAĆ,TY ZAPEWNE WSZYSTKO
TO CZUJESZ...BĘDZIEMY CIEBIE MODLITWĄ WSPIERAĆ(*)*♥*
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko się zmienia, płyną łzy, znikają marzenia....na ustach uśmiech, a
w sercu ból, to najtrudniejsza z życiowych ról....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Nie tracimy tych, których kochamy, bo możemy ich kochać w Tym, którego
nie traci się nigdy." Łzy same płyną ..Smutno ♥♥..Światełka za
wczoraj i na dziś aniołeczki kochane :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ Po cóż więc marzyć i śnić,gdy tęsknota w sercu pozostawia
pustkę i zerwaną nić. ❀❤❀ Boże zabierasz tych których kochamy ,a nam
zostawiasz krwawiące rany ❀❤❀
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Krzysiowi i Kruszynce....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Poniedziałkowe płomyki pamięci dla Ciebie Krzysiu [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`Pamięć jest
podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy
odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Do końca dni naszego żywota nic między nami muru nie skruszy i odwieczna za
Wami tęsknota nie pozwoli łez naszych osuszyć.......
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć jeden znak we śnie, że jest tam dobrze, i że czekacie......Nasze
Aniołki, kochamy i tęsknimy tak bardzo....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Ten ból jest jak otwarta rana, która nie chce się zagoić. Ledwie utworzy
się świeży strup, zaraz pęka na nowo bez żadnego ostrzeżenia.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Zgłoś SPAM
A.J.
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie w spokoju
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ _
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Bo najgorsze jest czekanie
na spotkanie z Tobą w niebie I ta cisza:
pusta cicha sucha czarna...
Bo najcięższe jest czekanie.
Ta samotność. ciemna i tęsknota
serca wielka...≺≻✿≺≻
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Za szybko umknęliście z tej ziemi na przekór naszej woli.....żyjemy
nadzieją na spotkanie Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Piatkowe światełko pamięci dla Ciebie Krzysiu do samego Nieba.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.