"Odszedłeś cicho i bez pożegnania, Jak ten, co nie chce swym odejściem
smucić,
Jak ten, co wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią
wrócić."
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Teraz już tylko jeden cel...stać na straży pamięci, ochraniać wspomnienia
od zapomnienia, ciągle od nowa...
"Jesteś taką godziną, która już nie wróci,
stosem listów pożółkłych w głębinie szuflady,
zapomnianym uśmiechem, który bardzo smuci
i wspomnieniem, na które nie ma żadnej rady."
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
I znów łzy...bo dookoła są wszyscy tylko nie Wy... ❤❤❤... ❤❤❤...
❤❤❤...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy!!!!!
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
● ♥ ●((((¯`♥ ´¯))))\"Ludzie, których kochamy, zostają na
zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach\"((((¯`♥ ´¯))))● ♥
●((((¯`♥ ´¯))))Światełko i modlitwę zostawiamy((((¯`♥ ´¯))))●
♥ ●
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Musimy ten smutek oswoić, powinniśmy go nawet polubić, to nasza pamiątka po
Was Aniołki, przecież nie możemy jej zgubić ...❤.❤.❤...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Nie tracimy tych, których kochamy, bo możemy ich kochać w Tym, którego
nie traci się nigdy." Łzy same płyną ..Smutno !♥
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Krzysiu...Kruszynko Maleńka...dla Was..
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
─═❀═⊰♥⊱═❀═⊰♥⊱═❀═─ Wspomnienie i nadzieja,że
kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg pozwala nam tu żyć
─═❀═⊰♥⊱═❀═⊰♥⊱═❀═─. Światełko i modlitwę
zostawiamy ─═❀═⊰♥⊱═❀═⊰♥⊱═❀═─
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
..Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥-Światełka dla was aniołeczki kochane za dwa dni:*:*
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Odłamałam gałąż miłości,umarłą pochowałam w ziemi,i spójrz ogród
rozkwitł nie można zabić miłości.Halina Poświatowska
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne płomyczki pamięci...niech zawsze płoną...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_* NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ
PAMIĘCI * ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak dalekie światło latarni morskiej jest ratunkiem dla rozbitków, tak
nadzieja na spotkanie podtrzymuje nasze trwanie pomimo bólu, rozpaczy i
tęsknoty.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.