W ten kolejny dwudziesty piąty Krzysiu..dla Ciebie i małej Kruszynki....
Zgłoś SPAM
Mama
BOŻONARODZENIOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
DLA CIEBIE ANIOŁKU...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bożonarodzeniowe Światełko Pamięci dla Ciebie Was Kochani ... [*] ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
ciemno. smutno i z gorzkimi łzami...a wiecie dlaczego...bo nie Jesteście z
nami...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
A cisza będzie trwać ... , niechaj trwa, Bo w ciszy łatwiej zapamiętać to,
Co życiem było niedawno. Gest, uśmiech i oczu blask i twarz ukochanej osoby
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Aniołeczki, w ten świąteczny czas przesyłam Wam życzenia wielu duchowych
prezentów i wiecznego szczęścia...Świąteczne Światełka pełne Miłości i
łez.....do niedzieli.Waszym bliskim życzę spokoju ..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`,●,*,●,` `,●,*,*,●, .♥´BOŻONARODZENIOWE¸.♥*´¨)
(¸.♥ŚWIATEŁKO´(¸.♥` (`*♥.¸ (`*♥.¸ ¸.♥*´) ¸.♥*´)♥*♥
PAMIĘCI ♥*♥ ¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●● `,●,*,●,`ŚWIATEŁKO I
MODLITWĘ ZOSTAWIAMY NA OKRES ŚWIĄT `,●,*,●,`
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kolędy dla nieobecnych, puste miejsce przy stole...Aniołki Ukochane...Bliskim
zdrowia i spokoju oraz dużo siły....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W ten smutny czas Kochani moi..Krzysiu...Kruszynko..
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
KRZYSIU.... WIGILIJNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Zapalmy świeczkę za tych, którzy
nie usiądą już z nami przy wigilijnym stole. Pamięć o WAS w naszych sercach
nigdy nie zgaśnie [*]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
W ten szczególny dzień - szczególnie odczuwamy Waszą nieobecność.
Światełko Wigilijne dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
A.J
Wigilijne światełko dla Was moje kochane aniołki . Kocham Was mocno i wiem
,że jesteście z nami choć w innej postaci...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Wigilijne światełko pamięci i tęsknoty dla Was Kochani...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
★★★Idzie na pola idzie na bory na łąki i na sady,na siwe wody na
śnieżne góry na miesiąc idzie blady idzie w niezmierną otchłań
wszechświata skąd blask dróg mlecznych prószy idzie błękitna cicha
★★★
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
KRZYSIU STOJĘ W OKNIE...PATRZĘ W DAL..DNI MINIONYCH JEST MI ŻAL ODPŁYNĘŁY
WE MGLE ..JAK CIENIE LECZ JEST COŚ BARDZO WAŻNEGO.. WSPOMNIENIE.ŚWIATEŁKO
OTULONE MODLITWĄ DLA WAS. ŚPIJCIE W SPOKOJU.......
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Tak smutno,tak strasznie smutno i źle.Lampeczki dla Was Kochani na ten dzień
przed Wigilią ... [*] ...
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wiem, że nadejdzie taki dzień, gdy w tłumie aniołów spotkamy się... [*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Tam na dnie serca miłość została Szczera ,najlepsza, która wciąż żyje
Choć biegiem czasu już utulona Ciągle tak wiele tęsknoty kryje...♥
Aniołeczki dodajcie sił ...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
★=★=★ ✦✦✦ GDY ZGAŚNIE ŚWIATŁO I NADZIEJA ŻYCIA ✦✦✦
★=★=★ TYLKO WIARA PRZYWRÓCI PAMIĘĆ I LUDZKIE OBLICZA ✦✦✦
★=★=★ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ✦✦✦ ★=★=★
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.