KuPamięci.pl

Krzysztof Jendrzejczak i nienarodzony aniołek


* 09.05.1980

 

+ 25.07.2009

Miejsce pochówku: Cmentarz północy Warszawa- Kwatera: W-VII-11 Rząd: 3, Grób: 24

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (52)
Licznik odwiedzin strony
139390
Zapalone ponad rok temu
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki wy Żyjecie n Nas :*:*!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[♥][♥][♥]..Oby był ten Lepszy Świat gdzie się wszyscy spotkamy..♥][♥][♥]..Światełko i modlitwę zostawiamy..[♥][♥][♥]..Odpoczywaj..[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Rozłąka jest naszym losem,spotkanie naszą nadzieją".Kazdego dnia czekamy na spotkanie dzieci nasze,z Wami,z naszą Miłością i Szczęściem.Poniedziałkowe światełko pamięci dla Ciebie Krzysiu [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥▆ღ▆♥ Życie jest ulotne, pamięć wieczna. ♥▆ღ▆♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥▆ღ▆♥ Śpij ♥▆ღ▆♥ Spokojnie ♥▆ღ▆♥ Aniołku ♥▆ღ▆♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Już tylko jeden cel, który wszystkie inne przysłania; stać na straży pamięci, ochraniać wspomnienia od zapomnienia, ciągle od nowa, żałość łzami spłukiwać i dzieci ucichłe, Anioły nasze...kochać [*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Kochani...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania." "Radość minęła szybko, ból jest wieczny.."-aniołeczki Nasza Pamięć :*:*!
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy!!!!! Światełko na Niedzielę.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla Was Kochani ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama
kocham,pamiętam każdego dnia [*]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Światełko na sobotni dzień [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[[▄)(✬)(▄]] Rozłąka jest naszym losem, [[▄)(✬)(▄]] spotkanie wielką nadzieją [[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy [[▄)(✬)(▄]] Śpij [[▄)(✬)(▄]] Spokojnie [[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Anioły są wśród nas… czasami niewidoczne dla oka, jednak wyczuwalne dla serca
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
❀ ❤ ❀ TĘSKNOTA JEST NAJWIĘKSZĄ KARĄ JAKĄ CZŁOWIEK MOŻE DOSTAĆ ❀ ❤ ❀ ŚWIATEŁKO Z GORĄCĄ MODLITWĄ DO NIEBA WYSYŁAM ANIOŁKI WAM....(*)(*)(*).........ŚPIJCIE SPOKOJNIE (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*][*][*] Moja pamięc i modlitwa dla Was Kochani [*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci ◕◕═════♣♣═════◕◕ Śpijcie ◕◕═════♣♣═════◕◕ Spokojnie ◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Na dzień dobry światełko pamięci dla Was Kochani na dzisiaj i za dni mojej nieobecności ...[*]...
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ W naszych myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach..♥¸.*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   301   302   303   ...   572   573    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anna Jendrzejczak
11.12.2012