Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥--Córka ♥ Broni Bajena ♥
KRZYSIU-Znowu wraca,znowu boli,znowu rozrywa serce na miliony kawałków---to
TĘSKNOTA.. Światełko z modlitwą na dziś i dni mojej
nieobecności.(PRACUJĘ). Śpijcie w spokoju.....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z
pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest
sprytniejsza - wie, jak przeżyć...Aniołeczki :*:*!
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Krzysiowi i Kruszynce….
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamiętam Krzysiu i Nienarodzony Aniołku ...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`Pamięć jest
podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy
odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Krzysiowi ... [*] ...
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ♥ღ♥ღ♥ Wierzymy przecież,że jesteście w innym,lepszym
świecie.że jesteście szczęśliwi.Więc wspominamy Was ღ♥ღ♥ღ♥
Modlimy sięღ♥ღ♥ღ♥ Zapalamy światełkaღ♥ღ♥ღ♥ Czekamy na
spotkanieღ♥ღ♥ღ♥
Zgłoś SPAM
mama
[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥♥♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥♥♥..Aniołeczki..!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Aniołku Kochany (***)
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
rodzce Anetki Jucha
★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★ ŚPIJ SPOKOJNIE
★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
W tęsknocie jest siła, która każe szukać, tego co pragnie serce i tego co
pragnie dusza.
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥--Córka ♥ Broni Bajena ♥
KRZYSIU..."Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem ale dla
niektórych ludzi jesteś całym światem." Gabriel Garcia
Marquez..ŚWIATEŁKO PAMIĘCI,MODLITWA NA DZIŚ I DNI MOJEJ
NIEOBECNOŚCI..PAMIĘTAM..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci na dzisiaj i za dwa dni mojej nieobecności dla Ciebie
Krzysiu i dla Ciebie Aniołku Kochany [*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki Światełka dla Was !
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Kochani w ten kolejny dwudziesty piąty
smutny…pamiętam Krzysiu..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.