Niech takie wspomnienie zawsze jest z nami. By nigdy nie czuli, że są tam
sami...❀❤❀ڿڰۣڿ Aniołeczki !
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Tylko Anioły wiedzą co to jest Cierpienie i jak najlepiej je zwalczyć, bo one
maja skrzydła by po swej tragedii wzlecieć wysoko (*)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Kolejny szósty Kruszynko....dla Ciebie światełko i dla Twojego Wujka
Krzysia..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
♥♥♥Dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Aniołku moja pamięć i
modlitwa♥♥♥
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
.Nasze życie nie jest usłane różami,spać nie możemy całymi nocami..Ból
w sercu i tęsknota za Wami ściska nas jakby kleszczami..Odpoczywajcie w
spokoju Aniołki kochane(♥♥)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥--Córka ♥ Broni Bajena ♥
___ Każdy ma chwilę że w duszy,w sercu pada deszcz ___ najjaśniejsze
Światełko Pamięci z gorącą modlitwą posyłam do nieba WAM
Aniołku....Śpijcie ,śnijcie w spokoju (*) ♥
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutny jest świat gdy odchodzi najukochańsze sercu życie,kiedyś było
inaczej: marzenia,radości,a teraz tylko- wspomnienia.Światełko na dzisiaj dla
Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Aniołku [*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki Wy żyjecie w Nas :*:*!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_
_◢◤•✫Życie ludzkie ubiega między wspomnieniem a nadzieją.I.
Chodźko✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_
_◢◤•✫Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_
_◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko do nieba (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥--Córka ♥ Broni Bajena ♥
~~..Jestem tego pewna, w głębi duszy o tym wiem że gdzieś na szczycie góry
spotkamy się....~~ Krzysiu jestem tego pewna....Światełko okryte modlitwą
do nieba posyłam.Śpijcie spokojnie Aniołki...
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Gdy jest Pamięć słów nie potrzeba -aniołeczki Światełka dla Was :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie Krzysiu i dla Ciebie Aniołku ...[*][*][*]...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"A gdy wreszcie stanę z Wami twarzą w twarz, powiem Wam jak było tu Was
brak" ;,( ..Światełko Pamięci Aniołki :*:*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Krzysiu i dla Ciebie Aniołku ...[*]...
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* Miarą
Miłości*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* jest Miłość bez
Miary*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* i nasza pamięć po wsze czasy naszego
istnienia*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* Śpij
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.