Potrzeba tylko jednej minuty,żeby kogoś zauważyć,jednej godziny,żeby go
ocenić i jednego dnia,żeby polubić,a całego życia,by go później
zapomnieć...Światełko pamięci dla Ciebie Krzysiu...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.❤.❤.❤...Tęsknota jest tym, czego nie da się ugasić
...❤.❤.❤....Tak jak wiary, nadziei i miłości nie da się nasycić
...❤.❤.❤...Światełko i modlitwę zostawiamy ...❤.❤.❤...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Niech takie wspomnienie zawsze jest z nami. By nigdy nie czuli, że są tam
sami...❀❤❀ڿڰۣڿ Aniołeczki !
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Poniedziałkowe światełko Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Podwójnie umiera ten, kto umiera tak młodo....Poniedziałkowe światełko
pamięci dla Ciebie Krzysiu Kochany...[*]...
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać wiecznie
!...Światełka aniołeczki za 2 dni :*:*
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ
Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕
•*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ dla Ciebie ◕ڿڰۣ◕
•*`*•◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ Odpoczywaj
◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy!!!!!.
Zgłoś SPAM
mama
[*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Czas płynie jakby nigdy nic - głośno liczy moje łzy – w jego ręce oddam
się, poczekam kilka dni a gdy wreszcie znów stanę z Tobą twarzą w twarz
powiem Ci jak było tu Ciebie brak..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿ ((░)) ✿Pamięć jest wieczną miłością✿ ((░)) ✿ Pozostawiamy
więc ślad wraz z promyczkiem i modlitwą✿ ((░)) ✿Odpoczywajcie w
spokoju✿ ((░)) ✿ Czekamy na spotkanie ✿ ((░)) ✿ Tęsknimy ✿
((░)) ✿
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Krzysiu pamietam...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niegasnące światełko pamięci dla Ciebie Krzysiu Kochany...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiama
Ciszą jesteś niczym więcej to dla Ciebie serce biło najgoręcej Stoję nad
grobem łza spływa mimochodem nie wierzę... choć kwiaty na grobie już nie
świeże nie wierzę (*)
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
To co dał nam świat niespodzianie zabrał los Dobre chwile skradł niosąc w
zamian bagaż zwykłych trosk To co dał nam świat to odeszło z biegiem lat
cóż wart jest niewczesny żal że los wziął to co dał
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
..Ty żyjesz ,choć martwe twe powieki,bo w sercach naszych trwać będziesz na
wieki... moją pamięć,światełko i gorąca modlitwa wysyłam do Was do
nieba..Śpijcie w spokoju Aniołki. _______(*)_______
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.