[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█] Odpoczywaj [█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zgłoś SPAM
mama
[*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Kochani,tylko sił już brak...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..." Aniołeczki :*:*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...niech płonie światło...PAMIĘCI...dla Ciebie Krzysiu w ten słoneczny
wiosenny dzień...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć aniołeczki ukochane :*:*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Krzysiu codziennie blisko Ciebie [*][*], smutne światełko pamięci na ten
wiosenny, słoneczny dzień...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-________◊_______-:¦:-A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam
wieczność. -:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Miłość jest silniejsza niż czas, miłość wiecznie trwa...Światełko
pamięci dla Ciebie Krzysiu ...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"W życiu piękne sa tylko chwile"-te spędzone z Wami pozostana na
zawsze w naszej pamięci
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Czy Matka może zapalać znicz na grobie swego dziecka bez bólu cierpienia i
rozpaczy??!! I ta bezsilność co drąży od środka.(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿Pamięć to skarb
człowieka۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿dni nie zawsze są
łaskawe۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿ wszystko płynie jak
rzeka۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿ ۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿Światełko i
modlitwa dla Was Kochani۰̮̑
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki Światełka za wczoraj i na Dziś :*:*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
KRZYSIU tak bardzo Ciebie brak,bez Ciebie inny jest już świat,choć trochę
raduje myśl,że w Niebie jesteś szczęśliwa...KRZYSIU pamiętam każdego
dnia...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤❤ღ ``NIEGASNĄCE ღ ``ŚWIATEŁKO ღ ``NASZEJ PAMIĘCI ღ❤❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Krzysiowi ...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W ten smutny czas Kochani...kolejny szósty Kruszynko...pamiętam...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Dziś na grobie ogarek świecy tli się mały, płyną słowa modlitwy. Oni cię
kochali. W ich pamięci zostaniesz, sercach co kochały. W szczerych słowach
modlitwy za ciebie szeptanych.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.