"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Są łzy, co jak ogień palą, Są serca, które się nigdy nie żalą, Są
winy, na które nie ma sędziego, Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego.
Zgłoś SPAM
B.J
Nasze kochane dzieci.Nigdy nie zapomnimy.Kochamy,tęsknimy [*]
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Krzysiowi....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Każdy dzień jest dla Twoich bliskich rocznicą... Każdy dzień jest dla nich
czekaniem... Każdy dzień utopiony w tęsknocie.. Każdy dzień naznaczony
rozstaniem....
Zgłoś SPAM
B.J
ŚPIJCIE SPOKOJNIE I OPIEKUJCIE SIĘ BLISKIMI [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze będziesz między nami. W pamięci i sercach pozostaniesz
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Krzysiu Kochany...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★KOLEJNE 4 DNI GRUPA
WSPARCIA PO STRACIE WYRUSZA W INTENCJI NASZYCH BLISKICH I UKOCHANYCH DZIECI NA
PIELGRZYMKĘ ★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To nie był czas To nie była pora -aniołeczki nasza Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
°)(♥)(°)Życie przemija, jednak pamięć o Was Aniołki pozostaje w sercach
naszych na zawsze (°)(♥)(°)Światełko i modlitwę
zostawiamy(°)(♥)(°)Bądźcie szczęśliwi w raju(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
B.J
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Pełne ciepła,z głębi serca, niedzielne światełko zapalam wraz z
modlitwą...odpoczywajcie w spokoju...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.