* "Zostawiliście nas w żałobie.... Zostawiliście we łzach płaczące
serca ukryte w dłoniach. Zostawiliście tęsknotę i smutek..." Kochamy
Was ..::*
Zgłoś SPAM
*❤ Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamięć pozostała...a wraz z nią wspomnienia w wykutych literach milczenia na
czarnej marmurowej płycie...nie słyszymy Waszego głosu, nie widzimy
Was...tam, gdzie Jesteście dopiero zmierzamy
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
SOBOTNIE ŚWIATEŁKO I PAMIĘĆ...[*]....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pustka, bo Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko
żyć...i tylko marzymy o tym, by mieć Was blisko Aniołki...
Gdy jest Pamięć słów nie potrzeba -aniołeczki Światełko dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
KRZYSIOWI ...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Płacz ustępuje, łzy schną na policzkach, jednak ból i tęsknota nie znikną
nigdy z naszych serc.... [*][*]
Zgłoś SPAM
*❤ Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszli w ciszy mrok, tylko cisza pozostała i choć Ich serca nie biją to
cisza szepce, że Oni żyją nadal...zasłuchamy się w ciszę, może usłyszymy
znajomy głos...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
KRZYSIOWI pamięć i modlitwa ...[*]...
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Czwartkowe światełko Krzysiu [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienie i tęsknota pozostaną na zawsze...(♥) Modlitwa i światełko
Pamięci (♥)
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zaschnięte łzy, myśli uśpione, smutek ukryty na dnie...lecz płomyk pamięci
tlić się zawsze będzie, na zawsze pamiętamy...Krzysiu
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.