❤❤❤❤ Najjaśniejsze światełko dla Ciebie Aniołku ❤❤❤❤
Bądźcie szczęśliwi w Raju ❤❤❤❤ Zostawiamy pamięć i modlitwę
❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Krzysiu Kochany... [*]....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tego cierpienia czas nie ukoi, pustki nikt i nic nie zapełni, rozpaczy nie
zmniejszy .. Odeszliście..Została bezradność, smutna codzienność bez celu
i czekanie,by kiedyś znów być razem..:"(*
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ NIEGASNĄCE ღ ŚWIATEŁKO ღ NASZEJ PAMIĘCI ღ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie KRZYSIU Kochany...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To, co w sercu najcenniejsze przesyłamy każdego dnia naszym Najbliższym,
którzy odeszli, a nieustająco są obecni w naszym życiu.[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[[▄)(✬)(▄]] Rozłąka jest naszym losem, [[▄)(✬)(▄]] spotkanie
wielką nadzieją [[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy
[[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
*❤ Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ku niebu spoglądają kwiaty, dłonie wyciągają krzewy i oczy człowieka
patrzą z nadzieją z ziemskiego padołu...tak bardzo tęsknimy Aniołki
Ukochane
Zgłoś SPAM
A.J
[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...Zgaszoną świecę można zapalić lecz Wam już życia nic nie
przywróci...Wy odeszliście,zniknęliście gdzieś w dali, świat nasz zawalił
się i zasmucił.....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
To nie tak miało być... Świat miał być piękny i pełen Waszego Życia ...
A zostaliśmy samotni w obliczu nieszczęścia, którego nie sposób
udźwignąć ludzkimi siłami
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nasza Pamięć i Modlitwa.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Sobotnie światełko Kochani...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ci, którzy są w naszej pamięci nie umierają…Żyją inaczej, ale wciąż
blisko nas czuwają i czekają naszego spotkania…Moja pamięć i modlitwa(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕ Tęsknimy
◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ
Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ڿڰۣ◕ •*`*•◕ڿڰۣ◕
•*`*•◕ڰۣ◕•*`*•◕ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE ♡ KRZYSIU ♡
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tam gdzie jest dużo światła, cienie są najgłębsze.Tam gdzie jest dużo
miłości, tęsknota jest największa.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Mała kropla niczym kryształ spływa po policzku. Nie otarta płynie,
by spaść w otwarte dłonie...aniołeczki nasza Pamięć :*:*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.