To płacze serce,tak cichutko łka,a w smutnym oku zabłysła łza.To płacze
serce nad losem swym,odeszło szczęście i Ty wraz z nim..[*]..
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie ma dotkliwszej boleści,niżli dni szczęścia wspominać,o tych,co od nas
odeszli....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Wiesz, ze mama bardzo Cię kocha i strasznie tęskni, Krzyniu...
Zgłoś SPAM
MARIA
(¯♥¯) Ostatni listek z drzewa spada wiatr gasi znicza mały płomień Myśli
gdzieś błądzą do przeszłości pamięć przywoła kartę wspomnień
(¯♥¯)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota pierś rozdziera od wielu,wielu dni,jak smutno jest pamiętać,gdy
miłość w nas się tli....Nasze Dzieci Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Czasem wątpię,lecz wciąż mam nadzieję,że kiedyś spotkam się z
Tobą,Najukochańszy Krzyniu...Jeśli to możliwe spraw,bym nigdy tej nadziei
nie straciła,Skarbie mamy...Bardzo Cię kocham,mój Syneńku...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Najważniejsze jest odkrycie, że Bóg cię kocha. Kocha, bo jest przy tobie i
przebacza. Pokój serca jest możliwy, a nawet pewny, bo Jego przebaczenie rodzi
zaufanie
/Brat Roger/
Zgłoś SPAM
mama Emila Lewandowskiego
światełko pamięci dla Ciebie[*]
Zgłoś SPAM
Znajoma z pracy
Krzysiu, miej w niebie opiekę bożą i radość.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czemu młody kwiat więdnie w pełni sił????powiedz,że to tylko sen lub,że
tylko śpisz...w naszych sercach zawsze będziesz...
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Bądź szczęśliwy. Niech nie braknie Ci Tam niczego: szaty duchowej,
strawy duchowej, Miłości, Radości, Przyjaciół, fanów Twojej Twórczości i
tego, co najpiękniejsze i najlepsze, Kochany Krzyniu...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Nie ma Cię tu i nie będzie... Ta okropna myśl obezwładnia. Zdaję
sobie sprawę z bezcelowości mojej egzystencji. Nie ma dla kogo żyć, więc po
co starać się trwać tutaj? Tęsknię, Kochany Krzyniu...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.