Czas ciągle mknie do przodu- Wiele zabiera nam- ...
... Zostawiając pamięć i duszy spokój I to -co Bóg nam kiedyś
dał...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Za morze łez,za wielką górę smutku,skąd się nie wraca - los zabrał nam
Ukochane Dzieci,tak bez litości jak w złym śnie...została nam tylko
miłość i wspomnienia....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ To niesprawiedliwe... Oby Tam wyrównały się wszystkie rachunki, a
Twoje trudne Życie zostało nagrodzone wiecznym szczęściem w Najlepszym
Miejscu, Kochany Krzyniu...
Zgłoś SPAM
mama MARCINA
KRZYSIU, codzienna moja modlitwa również za CIEBIE.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ciężkie jest życie tu,bez Was ukochane dzieci,światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Pamiętam zawsze, bo nie da się zapomnieć, Ciebie Krzysiu, Jego, Jej,
wszystkich Was młodych, naszych dzieci, których nie ma już z nami. Was,
którzy powinniście cieszyć nasze serca i oczy...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
MARIA
♥¸¸.•*´¯`❀
•*´¯`❀...Tam za niebios bramą jest Twój rajski świat. Odpoczywaj tam w
spokoju...
Zgłoś SPAM
MARIA
♥¸¸.•*´¯`❀
•*´¯`❀...Tam za niebios bramą jest Twój rajski świat. Odpoczywaj tam w
spokoju...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Żal do końca mojego życia będzie wyciskał łzy na każde
wspomnienie, na każdą myśl o Tobie... Gdziekolwiek jesteś, kocham Cię,
Najdroższy Krzyniu...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie....Odpoczywaj....
Zgłoś SPAM
rodzice Ani
(*)(*)(*)Pamiętamy.
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Niechaj Bóg będzie zawsze ponad Tobą, aby Ci błogosławić.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jutro znów będzie dzień pusty bez Was....nie chcemy otwierać oczu,chcemy
spać i śnić...noc z księżycem dają nam siłę....Krzyniu....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Bądź szczęśliwy w Lepszym Świecie, Kochany Krzyniu...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa za wszystkie dni naszej nieobecności i niedzielne
światełko dla Ciebie Krzysiu....Odpoczywaj w spokoju...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.