Mijają bez Was dni,nie ma nas,nie ma uśmiechu,puste dni i noce...brak ciepła
dłoni,zostały tylko łzy,sny, a w nich Wy....wracacie w nich....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Są łzy, co jak ogień palą, Są serca, które się nigdy nie żalą, Są
winy, na które nie ma sędziego, Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego..
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Nie potrafię nauczyć się powstrzymywać łez... Tak bardzo Cię
kocham, Skarbie mamy, tak bardzo tęsknię, Krzyniu...
Zgłoś SPAM
MARIA
♥¸¸.•*´¯`❀
•*´¯`❀♥
Umarłych wieczność dotąd trwa,
dokąd pamięcią się im płaci...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie......Śpij spokojnie.....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Za wszystkie dni mojej nieobecności, szczególna modlitwa, oraz słowa
współczucia
dla Twojej ukochanej, tęskniącej MAMY - KRZYNIU.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
...Kiedy opuszczam bramy cmentarza,zmarłe dusze żegnam powoli....nie proszę
Boga o życie,ale mam nadzieję,że za pewien czas spotkać nam się pozwoli....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Bądź Tam szczęśliwy. Nie zapominaj o swojej mamie. Wiesz, jak
bardzo mi Cię brakuje. Bez Ciebie moje życie jest takie puste, Kochany
Krzyniu...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie.....Odpoczywaj
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Cisza i pustka i brak Kogoś wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy
w niebie [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.