Niech muzyka i piękno, które tak kochałeś zawsze CIĘ otacza - KRZYNIU.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Obraz chwili maluje cząstka serca wypełniona dobrymi myślami.. Tobie ją
daruję i niech piękno swym blaskiem zawsze Cię otacza i czaruje.(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Krzysio*((( nieustanne swiatełko..[*]..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie.....Bądźcie szczęśliwe dzieci
ukochane.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Widzę Cię na zawsze szczęśliwego, w łagodnych promieniach Tamtych
Słońc, w nieskazitelnej Czystości i Prawdzie, otoczonego Miłością i
Dobrem... Niech tak się stanie... Mój Krzyniu...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Kochamy Krzynia...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Odeszli ku Niebiosom .... ku uciesze Boga ... szczęśliwi teraz są ... dobro
na wieczność niosą ... My tu na ziemi zostaliśmy .... czekając na spotkanie
z Wami .... [*] PAMIĘTAM [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Słowa miłości, słowa nadziei zakryła ciemność, pozostały tylko ból i
cierpienie....gdyby miłość i łzy umiały wskrzeszać bylibyście wśród nas
...Nasze Aniołki
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ W moim sercu na zawsze schroniła się Pamięć o Tobie,Skarbie
mamy...Obyś znalazł szczęście,spełnił wszystkie marzenia,zaznał ukojenia
i spokoju wiecznego po trudach tego życia,Kochany Krzyniu...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nikt nie jest naprawdę stracony jeśli był w naszym życiu i kochał nas, a my
kochaliśmy i kochamy Jego....Dzieci Ukochane....
Zgłoś SPAM
tata Krzysia
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MARIA
♥¸¸.•*´¯`❀
•*´¯`❀♥
Odeszli w ciszy mrok, a po Nich tylko cisza pozostała...i choć Ich nie ma to
cisza szepce ,że Oni żyją nadal w sercach naszych ...
Zgłoś SPAM
mama Marcina
KRZYSIU, Drogi Chłopcze nie zapominam i ślę modlitwy o Twój spokój i
wszystkich
naszych Ukochanych Dzieci.
Zgłoś SPAM
mama Krzysia
♥♥♥ Bądź Tam szczęśliwy, niech nie braknie Ci niczego, co daje
radość, spokój i poczucie spełnienia. Niech otacza Cię wszystko, co
najpiękniejsze i najlepsze...Mój Krzyniu...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Modlitwy szept i światełka blask na znak mojej nieustannej pamięci.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.