Najpiękniejszą rzeczą jaką mogę Ci ofiarować - to pomyśleć o Tobie,
wystarczy myśl, by być blisko,nawet wtedy,gdy tak wiele dzieli. - Światełko
Pamięci dla Was p.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś ❤️ Alusiu ❤️ Boguś ❤️ śpijcie spokojnie ❤️
Zgłoś SPAM
Józek
Śmierć zawsze jest nie na miejscu i zawsze nie w porę... za szybko, za rano,
za nagle. Nie pyta, nie uprzedza, nie dyskutuje... Przychodzi i zostawia ból.
Ból, który ukoić mogą tylko wspomnienia...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"I ucichł Twój szept -Twój wzrok już zgasł,wokół tylko cisza. My
tu,Ty tam,gdzieś po drugiej stronie nieba" •♥• Światełko Pamięci
p.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Dorota
Są ludzie, dzięki którym niebo staje się piękniejsze... p.Krystyno,
p.Alicjo, p.Bogdanie, pamiętam
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️Odeszli..a my nadal Ich kochamy,tęsknimy, mówimy do Nich i tak
się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami..Boże zabierasz tych których
kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ♨️♨️♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze,zostawiamy ciche wspomnienie....
Światełko Pamięci dla Was p.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Utulone Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc
naszych zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból zostanie Z Pamięcią ze
Wspomnieniem Kochani...♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdybym mogła zerwać jedną z gwiazd na niebie, uchwycić jeden promyk
słońca, iskierkę z ogniska zachować w dłoni, złapać wiatru lekki
powiew...zrobiłabym bukiet...taki z całego serca - dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ Na niedzielny wieczór Światełko Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zapalamy tu światełko w pierwszą niedzielę lipca, by pamięć o Was trwała.
Krwi Chrystusa ,pociecho płaczących wybaw nas i naszych kochanych zmarłych od
wiecznego potępienia.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀ڿڰۣڿ.❤️..Są drzwi, które się nie otworzą,choć serce
ciągle otwarte.Są dłonie, które pragną dotyku,choć nigdy go już nie
dostaną.Są oczy z łez nie otarte.Jest tęsknota, na
zawsze❤️❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Weekendowe Światełko Pamięci .(♥). p.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.