KOCHAMY-TĘSKNIMY-WSPOMINAMY - ♨❤️♨ - Światełko Pamięci dla Was
p.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
I tylko Panie ta nadzieja, że kiedyś, gdzieś, spotkamy się Tam!
Światełko Pamięci dla Ciebie ❤️ Pani Krysiu
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
po tamtej stronie wysokich chmur, jestescie w pokoju Nieba, bez dzwigania
ciezarow ziemi
Zgłoś SPAM
Józek
Wspomnienia są jedynym rajem z którego nie można nas wygnać....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Jesteś już po drugiej stronie Życia,Zgasło życie,Jak Świeca
zdmuchnięta przez wiatr, Nie ma Cię wśród nas,Choć tęskno nam za Tobą,Po
tamtej stronie chmur jest inny,lepszy Świat.ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech to światełko odnajdzie Was gdzieś wysoko i przekaże Wam, że tu na
ziemi, ci co zostali, pamiętają... i tęsknią...i kochają...i wierzą w
spotkanie....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pani Krysiu,Alu,Bogusiu...lipcowe łzy Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy
światełko;:❤️:Śpijcie spokojnie p.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨️☘️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni
naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo
w naszych sercach, Wasze serca biją.Kochani.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś ❤️ Alusiu ❤️ Boguś ❤️ pamiętam o Was ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Pani Krysiu ** NIECHAJ PŁONIE CI ****** WIEKUIŚCIE ** ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
******
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Was
p.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨❤️♨☘️ Światło nadziei,które płonie Ukoić może to
rozstanie i wciąż splecione w bólu dłonie,znów będą czekać na
spotkanie.Zostawiam codzienną modlitwę.Pamiętam,
kochani...☘️♨❤️♨☘️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jednego serca trzeba nam na ziemi, żeby z łez otarły oczy nasze, byśmy
zasypiali spokojnie, marząc o szczęściu...Serca Twojego...tak mało nam
trzeba, a jednak...żądamy za wiele....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Najpiękniejszą rzeczą jaką mogę Ci ofiarować - to pomyśleć o Tobie,
wystarczy myśl, by być blisko,nawet wtedy,gdy tak wiele dzieli. - Światełko
Pamięci dla Was p.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.