❤️⭐ ☘️⭐❤️“ Ciesz się w niebiosach zacnym gronem, Tam równo
wszystkich chcą doceniać. Choć życie śmiercią zakończone, To nie oznacza
zapomnienia.Zostawiam codzienną modlitwę.♨♨️♨❤️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..dłoniom daleko - sercu zawsze blisko...
Światełko Pamięci dla Was.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Z myślą o Tych, Którzy odeszli na zawsze....zostawiam Światełko Pamięci
❤️
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś ❤️ Alusiu ❤️ Boguś ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ Jesteś wciąż, jesteś z nami W szeleście liści jesienią I w trawie
pod stopamiTańczysz w tęczy po deszczu I pachniesz poziomkami To nie prawda,
że Ciebie nie ma Jesteś wciąż , jesteś z nami❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Otaczajcie nas Swoimi pięknymi, cudownymi, ciepłymi skrzydełkami
Aniołki...potrzebujemy siły i wiary, że tak musi być...
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś ❤️ Alusiu ❤️ Boguś ❤️ pamiętam o Was ❤️ Śpijcie
spokojnie ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI.- ♨❤️♨ - Światełko Pamięci
Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Miłość, jaką darzyliśmy bliską nam osobę, zostaje w nas na zawsze,
dlatego tak bardzo cierpimy .Krwi Chrystusa, zadatku życia wiecznego, otocz
szczęściem wiecznym Krysię, Alę,Bogusia.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
na zarnach dni zycia sie miela w niepamieci a miłośc zostaje na zawsze Krysiu
Zgłoś SPAM
Józek
Nie można przestać za kimś tęsknić... Można tylko nauczyć się żyć z
wielką pustką w sercu...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
★❤️♥⭐♥❤️★ Światełko nadziei,które płonie Ukoić może to
rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na
spotkanie. Zostawiam codzienną
modlitwę.Pamiętam.Kochani★❤️♥⭐♥❤️★
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.- + - Światełko Pamięci
p.Krusiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś ❤️ Alusiu ❤️ Boguś ❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀❤️ Ciężko na sercu i ciężko w duszy.Ból wszystko zmienia. Łzy
zmieniają się w kamienie.Serce jak głaz w piersi dusi.Czemu serce zrozumieć
nie umie.Z czasem serce zrozumieć musi.❤️❀❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ból w sercu ciągle taki sam, tęsknimy tak samo, kochamy tak bardzo...Aniołki
Nasze czas nic nie zmienia, tylko do spotkania coraz bliżej...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Przeminęło szczęście jak baśń daleka,oszukały sny i oszukało życie. __
Światełko Pamięci dla Was.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.