Nie mamy już marzeń, one pozwalają zapomnieć o cierpieniu, a my nigdy nie
przestaniemy cierpieć, przyzwyczailiśmy się do bólu...i jeszcze ta
bezradność...Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Rocznicowa lampeczka Pani Krystyno...lata płyną, a ból ten sam...Panie
Józefie sercem jestem dziś z Panem...serdecznie pozdrawiam, dziękuję za
wspólne czuwanie Gosia
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️...KRYSIU...❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH CI WIECZNIE PŁONIE, NIECH DO NIEBA SIĘGA JEGO
PŁOMIEŃ ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ♨️♨️♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Jest jeszcze pamięć, wdzięczna pamięć o Tobie co nie więdnie jak kwiaty,
nie obsycha jak łzy Pamięć trwalsza niż kamień... »✿“ Światełko
Pamięci dla Was p.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś jutro już 8 rocznica... Wczoraj zmarła sąsiadka Karolowa...już sobie
pogadacie razem... Śpijcie spokojnie ❤️❤️
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś lecimy na urlop... Czuwajcie nas nami... ❤️ ❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
✿(¸.•´✿...PAMIĘTAM…❤️ ✿¸.•)¸.•´´)✿ I Światełko do
Nieba Ci ślę ☀️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨️☘️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.
Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨☘️♨️☘️
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) Nasza pamięć i światełko dla Was P.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
✞♨✞❤️♨️☘️♨️❤️✞♨✞❤️ Czas oczekiwania i
Nadzieja, że kiedyś się wszyscy spotkamy z Tobą w Niebie.P Krysiu,
Alusiu,Bogusiu. Panie józku miłego, szczęsliwego
urlopu.❤️✞♨✞❤️♨️⭐♨️❤️✞♨✞
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Panie Józku, dziękuję bardzo
za pamięć o moim mężu i wsparcie duchowe dla mnie i mojej rodziny.
Pozdrawiam serdecznie..Halina.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś ❤️ Alusiu ❤️ Boguś ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy
światełko.-«̭❤️»̭ -Śpijcie spokojnie Aniołki.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.