♨️❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨️
Lecz oni ciągle przecież żywi. Nadal wytrwale są wśród nas. Ich dusze przy
nas pozostały. Tylko ich ciała zabrał czas.Pamiętam
kochani.♨️❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pozostała już tylko pamięć i tęsknota,to tak bardzo mało, za mało.
_ Światełko Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
Dorota
Serce pełne tęsknoty i letnich złotych wspomnień...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Krwi Chrystusa, pociecho płaczących,dodaj nam sił na kolejny dzień bólu, po
stracie naszego kochanego i daj Im radość wieczną.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Wszystko się skończy i wszystko przeminie i sen się
urwie i złudne marzenia. Lecz jest coś więcej co w sercu i duszy nie zginie i
trwać będzie wiecznie Nasza Pamięć. ❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pani Krystyno,Alu,Bogusiu...smutne światełko dla Was...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci;
- [❤] - Światełko Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
** •❤️• Światełko •❤️• Pamięci •❤️• **
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️෴☀️෴❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza
i pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozswietla Ci drogę a
jej ciepło ogrzewa Twoją duszę. Pamiętam. ❤️෴☀️෴❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
( ░░ ).__( ❤️♣❤️)__
`-.__( ❤️Najjaśniejsze Światełko i modlitwę
zostawiam.
Modlitwę, która nas codziennie łączy ♨️*♨️
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś odpoczywamy sobie... jest upalnie... Pamiętamy o Tobie
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W sercu pusto - tylko smutek, tylko żal i wspomnień gorzki smak.*•.◕.•*
Światełko Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były zapomniane. Pamiętam kochani...❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Odpoczywajcie w pokoju
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐♣⭐❤️ Uczmy się kochać bliskich, bo może nie być ich jutro.
Kochajmy wszystkich. bo człowiek żyje czasem tak krótko,Drodzy, P, Krysiu,
Alusiu, Bogusiu, modlitwa i wieczna pamięć o Was.❤️⭐♣⭐❤️
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś wygrzewamy się w słońcu... Dziękuję ❤️ Wiem, że
czuwasz....❤️❤️❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.