Dobre wspomnienia to takie, które potrafią sprawić, że na twarzy pojawi się
uśmiech, a zarazem wzbudzić wielki żal z powodu przeminięcia tych
najpiękniejszych chwil...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️☘️⭐☘️♨️"Życie to czas, w którym szukamy Boga.
Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go
posiadamy” św. Franciszek Salezy.Zostawiam
modlitwę.♨️☘️⭐☘️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Niedzielne Światełko Pamięci * ♨️ * Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Wspomnienia, tylko one pozostały
I jeszcze miłość i pamięć po czasu kres...
❤️ Światełko na pierwszą sierpniową niedzielę ❤️ * ☘️ *
❤️
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś ❤️ Alusiu ❤️ Boguś ❤️ byliśmy wczoraj u Was... Macie
ładnie... Pamiętamy o Was. Czuwajcie nad nami na dalszych drogach naszego
życia... R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cichutko zgarniamy myśli...wiatr nas leciutko trąca...smutno nam i
tęskno...rozświetlaliście nasze życie, a teraz??? Aniołki Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
szpt modlitwy i połomyki świecy to nasza łacznośc z wami Krysiu
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
_ [❤] _ Światełko Pamięci dla Was P.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Pamiętam
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐ ☘️⭐❤️“ Ciesz się w niebiosach zacnym gronem, Tam równo
wszystkich chcą doceniać. Choć życie śmiercią zakończone, To nie oznacza
zapomnienia.Zostawiam codzienną modlitwę.♨♨️♨❤️⭐
;I zawsze będziemy Cię kochać, tak bardzo, bardzo ponad życie.Będziemy
wciąż za Tobą tęsknić i płakać za Tobą skrycie;
- Światełko pamięci Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś wróciliśmy... Jutro wybieramy się do Was... ❤️ ❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨️☘️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.
Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨☘️♨️☘️
Zgłoś SPAM
Zapalone w lipcu
rodzice Michała Ruta
"Niech miłość ta, która wśród nas żyła,nigdy nie umrze i będzie
wciąż żywa."♨❤️♨
Pamięć i światełko dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.