NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI. ♨❤️♨ . Światełko Pamięci dla
Was p.Krysiu,Alicjo,Bogdanie.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Żyjecie w pamięci, w płomieniu znicza i modlitwie...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀❤️Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile, doby, mija
kolejny rok Jest jednak coś,co się nie zmienia , coś czego nie da się
zgubić. Coś trwa, coś zostaje… Nasza miłość i nasza
pamięć.❤️❀❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Przestaliście być częścią życia, ale nie naszego...jak moglibyśmy
uważać za zmarłych Tych, którzy żyją w naszych sercach? tęsknimy
Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Was.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ Światełko Pamięci na ostatnią niedzielę września ❤️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko pamięci wraz z modlitwą w ostatnią już niedzielę
września.Miłosierdzie Boże na całą wieczność dla Ciebie.Kochamy,
cierpimy,pytamy"dlaczego" tak wcześnie.Życie to mgiełka
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️☀❤️♨❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić.A dusza i
pamięć wciąż będą żyć a blask tej świecy rozświetla Ci drogę.A jej
ciepło ogrzewa Twoją duszę,zostawiam modlitwę
kochani.❤️♨❤️☀❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
O każdej porze i w każdym miejscu, gdzie jesteśmy i gdzie będziemy, pamięć
wyryta w kochających sercach pomoże odnaleźć drogę do Was Kochani....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.- Nasza pamięć i
światełko dla Was P.Krysiu,Alicjo,Bogdanie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
miłośc, tesknota i ból, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
Józek
Ból i samotność po starcie tak bliskiej osoby niech złagodzi prawda, że nie
umiera ten, kto pozostaje w sercach bliskich... R.I.P.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️❤️ ڿڰۣڿ ♨ ❤️ ♨ ♨️Wy nie cofniecie życia fal! Nic
skargi nie pomogą. Bezsilne gniewy, próżny żal! Świat pójdzie swoją
drogą. Ale pamięć o Tobie przetrwa. Pamiętam.♨️ ♨ ❤️ ♨ ڿڰۣڿ
❤️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
♨❤️♨ A choć ich życia płomień zgasł, To myśli o nich Są na zawsze
w nas. W naszych sercach, w naszych myślach W naszych wspomnieniach
♨❤️♨ Światełka pamięci dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Każdy dzień różni się tylko datą...myśli, smutek, ból i tęsknota w
sercu zawsze taka sama...niech Bóg otacza Was nieskończoną miłością...a
światło niech Wam Kochani świeci..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI.
♨❤️♨ . Światełko Pamięci dla Was.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.