❤️⭐☘️⭐❤️ Tak jak dawniej świeci słońce, Tak jak dawniej wieje
wiatr, Wszystko zdaje się jak dawniej, Tylko Ciebie bardzo brak.Zostawiam
codzienną modlitwę.Pamiętam..❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
brat Józek
Alusiu ❤️ Boguś ❤️ pamiętam o Was ❤️❤️ Czuwający ad nami tam
z góry...
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś już październik. Liście lecą z drzew, poranki są chłodniejsze...
Pamiętam Twój uśmiech i piękne oczy... Śpij spokojnie Mamuś ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdybyśmy mieli taką moc, aby choć na chwilę przytulić Tych, których z nami
nie ma....a których tak kochamy i zawsze o Nich pamiętamy
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ZAWSZE BĘDZIESZ W SERCACH TYCH, KTÓRZY PAMIĘTAJĄ I WCIĄŻ CIĘ KOCHAJĄ.
Światełko Pamięci dla Was.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
jestes pamiecia po wszystkie dni istnienia na ziemi a w Niebie po wiecznośc
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️ Bądź pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo
w naszych sercach, Twoje serce bije..❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️
Zgłoś SPAM
Zapalone w wrześniu
Mama Krzysia Rzepeckiego
Dni nasze są takie szare, straciły blask...w oczach błyszczą łzy...serce
ucichło...ogień zgasł...kochamy Was i tęsknimy ciągle tak samo
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze,zostawiamy ciche wspomnienie.....
Światełko Pamięci dla Was.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️☀️ Światełko Pamięci na ostatni wrześniowy wieczór ❤️☀️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
przywiłac dawne lata, to wspomnienie radosci, smutku i bólu w miłości,
spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie mój przyjacielu, odszedłeś bo
byłeś słaby jak suchy liść. Chcę być tylko z Tobą przez kilka małych
chwil. Pozwól mi przywołać dawne lata..." R.I.P.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️Jest taki ból, którego nic nie ukoi? Jest taki strach,
którego nic nie pokona ? jest taki żal, który nigdy nie zniknie?. jest taka
tęsknota, która już na zawsze zostanie.❤️⭐☘️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Na zapłakanych szybach tęsknota słowa pisze, przydrożne mokre lampy wiatr do
snu kołysze...zazdroszczę, że wiatr wziął w objęcia łzy nieba... my nie
możemy wziąć Was w ramiona...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI. ♨❤️♨ . Światełko Pamięci dla
Was p.Krysiu,Alicjo,Bogdanie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.