Ból w sercu ciągle taki sam, tęsknimy tak samo, kochamy tak bardzo...Aniołki
Nasze czas nic nie zmienia, tylko do spotkania coraz bliżej...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜..... W płomieniu świecy westchnienie
i łzy. W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Tobą dni. .....
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
WSPOMNIENIE, to ostatnie co pozostaje, kiedy kogoś zabraknie.__ Nasza pamięć
i światełko dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
pozostałas Krysiu głeboko w sercsch bliskich i w naszej pamieci, spoczywaj w
pokoju
Zgłoś SPAM
Józek
Ludzie, których kochamy zostają na zawsze, bo zostawili ślad w naszych
sercach... Mamuś, Alusiu, Boguś światełko na koniec lutego. R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️☀❤️♨❤️❄️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A
dusza i pamięć wciąż będą żyć.e blask tej świecy rozświetla Ci drogę.
A jej ciepło ogrzewa Twoją duszę, zostawiam modlitwę.❄️
❤️♨❤️☀❄️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) Nasza pamięć i światełko dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"W cieple migocącego płomienia zamknięta jest pamięć.
Ta tkliwa w osłonie miłości. I ta w okruchach wspomnienia.”
❄️⭐⭐ Światełko otulone tą Pamięcią zapalam dla Ciebie ⭐⭐❄️
Zgłoś SPAM
Dorota
"I nie żal nic, i żal tak wiele..." /Cz.Niemen /
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
"✿•*°• *•✿•*°• ...Łza cicho spłynęła po policzku...
westchnieniem załkało serce...♨️ ♨ ♨️.......Odpoczywaj w
Pokoju....."
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Pamiętam
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...dłoniom daleko - sercu zawsze blisko...
Światełko Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[♨][♨][♨] W pokoju nieba odpoczywajcie Kochani...szczęście ziemskie jest
tylko na chwilę... Tam jesteście szczęśliwi już na zawsze..
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
⊰♥⊱❤️⊰♥⊱„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie
sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci
wieczny. Zostawiam swiatełko i modlitwę dla Ciebie .⊰♥⊱❤️⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy światełko;
.ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ.Śpijcie spokojnie Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
To, co widzialne przemija,
To, co niewidzialne trwa wiecznie ❤️❤️
❤️☀️❤️ PAMIĘTAM ❤️❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.