W sercu pusto,tylko smutek, tylko żal i wspomnień gorzki smak.
*•.◕.•* Światełko Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ Jesteś wciąż, jesteś z nami W szeleście liści jesienią I w trawie
pod stopamiTańczysz w tęczy po deszczu I pachniesz poziomkami To nie prawda,
że Ciebie nie ma Jesteś wciąż , jesteś z nami❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Pamięć ❤️ i Światełko ☀️ do Nieba ⭐
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś nowy tydzień, nowy miesiąc... ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu (_❤️_) Nasza pamięć i światełko
najjaśniejsze dla Was.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄️♨️❤️♨️❤️ Byłaś naszego życia ozdobą a teraz
rozłączył nas Bóg z Tobą, módl się za nami do Pana w Niebie abyśmy godni
dołączyli do Ciebie. Pamiętam P.Krysiu, Alusiu,
Bogusiu❤️❄️♨️❄️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Miejsce gdzie cisza roni łzy, bolesna cisza, nicość, zapalamy światełko -
symbol wiecznego życia, będziemy zawsze pamiętać...a póżniej odnajdziemy
się....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
" Bez Ciebie życie może nie trwać dłużej, bez ciebie wszystko wokół
traci blask." Światełko już marcowe z modlitwą dla Ciebie Krysiu,dla
Ali i Bogusia
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐Oczy przestają patrzeć. Serce
przestaje bić.A dusza i pamięć wciąż będą żyć.Niech blask tej świecy
rozświetla Ci drogę.A jej ciepło ogrzewa Twoją
duszę.❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś mamy koniec ferii zimowych. Dzisiaj wracam do pracy. Czuwaj nade mną...
❤️
Zgłoś SPAM
Józek
Ciesz się tym, co masz i o to dbaj. Doceniaj to co masz. Życie jest w stanie
zabrać Ci znacznie więcej... Szczęście jest kruche.... Mamuś, Alusiu,
Boguś pamiętam...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Im dłużej...tym bardziej wierzymy, że istnieje rzecz zwana duszą, że
energia zmienia formę lecz nadal zachowuje coś, czego nigdy nie straci...mamy
nadzieję...tylko ona nam została...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Weekendowe Światełko Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☘️☘️ ☀️ Światełko Pamieci na pierwszy dzień marca 2025 r.
❤️☘️☘️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️☘️❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest tylko
jedem kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla
Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.❤️☘️♨️❤️
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś i mamy marzec. Byle do wiosny ..tak zawsze mówiłaś. Kolejna wiosna bez
Ciebie.... Czuwaj nad nami... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.