❤️ Teraz niebo jest Twoim domem.... A nam pozostały wspomnienia...❤️
(¯` ╬ ´¯) ..Światełko Pamięci dla Ciebie zostawiam .. (¯` ╬ ´¯)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Ślady na piasku znikają, ślady w sercu pozostają na zawsze" -
Pamięć i światełko Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek
Pamięć sprawia, że jest nam lżej... Mamuś, Alusiu, Boguś pamiętam
❤️❤️❤️ W majówkę przyjedziemy do Was ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci;
_ [❤] _ Światełko Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
….ڿڰۣڿ(¨` •❤️•´¨)ڿڰۣڿ
Ci których kochamy
nie umierają nigdy, bo
miłość to nieśmiertelność" ♨️
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Żyjemy,ale nic nie jest tak jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami.-
✽ڿڰ✽- Pamięć i światełko dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Światełko pamięci w niedzielę Milosierdzia Bożego dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Dorota
"W Tobie jest światło każdy mrok rozjaśni, w Tobie jest miłość ono
śmierć zwycięża. Ufam Tobie Miłosierny Jezu wybaw nas"
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☘️ ☘️ Na ostatnią niedzielę kwietnia Światełko Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś ❤️ Alusiu ❤️ Boguś ❤️ pamiętam o Was ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Modlitwą i ciepłem serca rozpalam Wam Kochani jaśniutkie światełka, niech
nigdy nie zgasną, niech ich promyki lecą jak ptaki do nieba, niech palą się
dla Was w dzień i w noc jasno...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;W pamięci wciąż trwasz,ciepłym wspomnieniem wracasz.. W tęsknoty łzach
które płyną i w czasie który przeminął; - Światełko Pamięci Pani
Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
Józek
Wszystko kiedyś przeminie... Choć wydawało się, że będzie trwać wiecznie.
Te wszystkie wspólnie spędzone razem chwile, nagle wszystko znika, pozostaje
tylko tęsknota... Mamuś, Alusiu, Boguś pamiętam.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pani Krysiu,Alicji,Bogusiu..♥..♥.. Niech zawsze Wam płonie Światełko
Pamięci otulone miłością i tęsknotą.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Wieczne odpoczywanie daj Panie papieżowi Franciszkowi i radość wieczną Wam
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.