Maryjo królowo Polski módl się za nami i naszymi kochanymi zmarłymi
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bo to nie prawda że Was nie ma...Wy wciąż istniejecie w naszych
wspomnieniach...w sercach głęboko Jesteście na stałe...do końca życia tak
wytrwale...
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
światłości wiekuista bądż z Na na wieki
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ZAWSZE BĘDZIESZ W SERCACH TYCH, KTÓRZY PAMIĘTAJĄ I WCIĄŻ CIĘ KOCHAJĄ.-
Światełko Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
ڿڰۣڿ❀☀️❀ڿڰۣڿ Majowe Światełko Pamięci ❤️
ڿڰۣڿ❀☀️❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek
Śmierć jest straszna, ale nie dla tych, którzy odchodzą, ale dla tych,
którzy zostają...
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś byliśmy u Was... Macie pięknie...Byłem w domu rodzinnym... Dziękuję
za wszystko ❤️ Mamuś ❤️ Alusiu ❤️ Boguś ❤️ śpijcie spokojnie
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
☀️* ♥ * ♨️ * ♨️ * ♥ * ☀️ -- Pokój Ci wieczny w cichej
krainie , gdzie ból nie sięga i łza nie płynie.. Gdy słyszysz Boga głos
serdeczny - Pokój ci wieczny ❤️ .. Śpij spokojnie Krysiu --❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
☀️* ♥ * ♨️ * ♨️ * ♥ * ☀️ -- Pokój Ci wieczny w cichej
krainie , gdzie ból nie sięga i łza nie płynie.. Gdy słyszysz Boga głos
serdeczny - Pokój ci wieczny ❤️ .. Śpij spokojnie Skarbie --❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile,
które los zatrzymał; -*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*- Pamięć i modlitwa dla Was Pani
Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś jedziemy...czuwaj nad naszą podróżą ❤️❤️ Dziękuję
❤️❤️
Zgłoś SPAM
Dorota
"Chwalcie łąki umajone, góry doliny zielone" Pierwszomajowe
światełka pamięci
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Usłyszeć choć raz trzepot Waszych skrzydeł, zobaczyć choć Wasz cień
Kochani...nie tęsknić za tym co było, nie tęsknić za tym co mogłoby
być....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ Ostatnie kwietniowe ☀️ Światełko posyłam Ci na Twoją Gwiazdkę
⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Ku Pamięci...۩..۩..۩
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Tam gdzie ludzie dzielą się sercem ,tam rośnie nadzieja."
Światełko pamięci w ostatni już dzień kwietnia dla Was
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.