Mamuś dzisiaj mam kolejne urodziny...Czuwaj nade mną ❤️ Dziękuję ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Gdy w deszczu łez czuję wielki ból i cierpienie, przytulam do serca piękne
wspomnienie; - Światełko Pamięci. [*] Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota...ktoś odchodzi i ktoś zostaje, bo tak jak cisza pełna szelestu,
tak pełna wspomnień jest pamięć...za daleko Jesteście by wrócić, czekamy
na spotkanie z sercami pełnymi miłości...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Wspomnienia pozwalają na chwilę szczęścia, bo myśleć to znaczy wciąż
pamiętać .
… Światełko dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
Józek
Pamięć jest wieczna... ❤️
Zgłoś SPAM
syn Józek
Mamuś dzisiaj urodziny mają Mirek i Zdzisek. Twoi synowie bliźniacy. Wspieraj
ich... ❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ Niedzielne Światełko Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Boże...daj nam nadzieję...jeśli nauczyłeś kochać Bliskich to daj również
siłę, aby się z Nimi rozstać i zaufać, że dobrze Im u Ciebie...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♥️* - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Was
p.Krysiu,Alicjo,Bogusiu. - *♥️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Wspomnienia bledną..Pamięć pozostaje....Wieczny odpoczynek racz Im dać
Panie, a światłość wiekuista niech Im świeci na wieki...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nadzieja...to siła skrzydeł, która potrafi nieść nas poprzez mroki, to
czasem wszystko, co daje nam życie, choć trudno jest nam się z tym
pogodzić....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ ڿڰۣڿ☀️ڿڰۣ☀️ ڿڰۣڿ☀️ڿڰۣ ❤️
Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w naszym sercu...
Będą tam żyć - dopóki ono będzie bić...❤️.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Gdy w deszczu łez czuję wielki ból i cierpienie, przytulam do serca piękne
wspomnienie; - Światełko Pamięci Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
To, co widzialne przemija To, co niewidzialne trwa wiecznie.
❤️.(▒)(☀️)(▒).❤️ PAMIĘTAM ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nie ma gorszego bólu niż świadomość,że to co było,nigdy już nie wróci..
Śpijcie spokojnie Pani Krysiu.Alicjo,Bogusiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.