Bądźcie...najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc, tęczą na tle zachmurzonego
nieba... Bądźcie pamięcią w sercach swoich bliskich... po wszystkie dni ich
istnienia....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tylko smutek,tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień...Pamięć i światełko dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem.
Już nie jesteśmy tacy sami, bo nie ma Tych, Których kochaliśmy.
Oni odeszli, ale są przez nas, tych którzy tu zostali, nadal bardzo kochani
❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️..Miłość przezwycięży nawet śmierć...
Bo kochać Was nigdy nie przestaniemy...
Dowodem na to jest nasza nieustająca pamięć....
.˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.♥. Miłość jest wcześniej niż życie, trwa dłużej niż śmierć.♥.
Smutne światełko dla Was Pani Krysiu,Alicjo.Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Świat płacze razem z nami, bo odeszli nasi kochani.Kto to przeżył wie, jakie
to straszne żegnać kogoś na zawsze. Został głuchy telefon i buty...Niech
Cię ogrzewa miłość Boga tam po drugiej stronie.
Zgłoś SPAM
Józek
Kochani jestem ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜..... Światełko dla Ciebie
Krystyno.....❤️ W płomieniu świecy westchnienie i łzy W płomieniu
świecy wspomnienie przeżytych z Tobą dni.....❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Żyjemy,ale nic nie jest tak jak przedtem, już nie jesteśmy tacy
sami;-✽ڿ-Światełko Pamięci Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
Dorota
"Tam w górze nad gwiazdami przecudny, rajski łan... tam wiosna się
zieleni, zakwita wonny maj, odpoczną tam strudzeni, opuszczą ziemski
kraj."
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Gdziekolwiek jesteś, na zawsze pozostaniesz w sercach tych, którzy Cię
kochali i kochają nadal. Śpij spokojnie ❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
kochani nie umieraja, jestes paMIECIĄ NASZA
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Dziś rocznica objawień fatimskich i zamachu na papieża Jana Pawła II. Niech
Matka Boska Fatimska i nasz papież Jan Paweł II mają Cię w opiece,
odpoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nasza pamięć i światełko dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu. - ♨❤️♨
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.