Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
247875
Zapalone ponad rok temu
Elżbieta Chmielewska
Są takie chwile urocze i cudne, a każda z tych chwil zbyt krótko trwa. Przemija jak echa złudne, a w sercu smutek a w sercu żal..[*]..
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Odszedłeś w Wszechświat daleki...bądź TAM,szczęśliwy na wieki....Przytul GO Panie mocno do sera i otocz Ją łaską swojego miłosierdzia....Światełko i modlitwę zostawiam...{+}{+}{+}
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Zostawiam modlitwę ,a Światełko pamięci dla Ciebie p.Kaziu niechaj płonie po wieczność ...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pamiętamy...bo nie da się zapomnieć, choć nie ma Was tutaj, nikt nie zabije wspomnień, nie da się wrócić życia mimo najszczerszych chęci, ale nie umrze Ten, kto pozostanie w pamięci...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Najtrudniejsze Kaziczku są dni,gdy uświadamiam sobie,że to nie był zły sen,to się naprawdę wydarzyło..znów strumieniem płyną łzy,gdzieś przepadło słowo"My".Światełko pamięci,zapalam Ci na weekend.(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Na Ziemi Pośród Łez Wielu Pozostali Ludzie Po Tobie Płaczący.... Moja Modlitwa i Pamięć Tysiące światełek do Nieba...Spoczywaj w pokoju ,myślami i sercem jesteśmy przy Tobie .(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Smutny jest świat,gdy odchodzi bliskie sercu życie..kiedyś było inaczej,wspólne dni,marzenia,teraz niczego już nie ma..bo zostały mi tylko wspomnienia.Kaziutku,codzienne światełko zapalam dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W sercu pozostawiliście ślady na wieki,choć minął czas odległy i daleki.Tylko łza po policzku spływa,ta smutna,nieszczęśliwa...(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[۩] [۩] [۩] Modlitwa i Światełko Pamięci do Nieba... [۩] [۩] [۩] Niech Bóg otoczy Cie Swoją Ojcowską miłością....[۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Kochać Cię było łatwo,zapomnieć o Tobie...to niemożliwe. Błysnąłeś w mym życiu,jak wielkie szczęście,jakieś urojenie złote...zgasłeś,zostawiając ból,łzy i tęsknotę.Śpij spokojnie.(*)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Kaziku, światełka pamięci na najbliższe dziesięć dni [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Choć mija czas,smutek w sercu gości...bo odszedł Ktoś tak kochany kto mógł dać jeszcze...tyle szczęścia i miłości.... (♥)(♥)(♥)...Modlitwa i światełko Pamięci... (♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
♥Panie Kaziu Zostawiam ciche wspomnienie
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Ci którzy odchodzą,nigdy już do nas nie powrócą...lecz na zawsze zostaną w naszej duszy i w sercu naszym.Kaziutku!Codzienną lampeczkę dla Ciebie zapalam i z szeptem modlitwy do nieba posyłam.(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   509   510   511   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011