Modlę się Kochanie codziennie za Ciebie...byś jak najszybciej od Pana Bogs
uzyskał...wieczne swe szczęście przebywania z NIM w Niebie.Najjaśniejsze
światełko Ci zapalam,niech nigdy nie gaśnie.(*)(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pozostały nam wspomnienia...Smutek w sercu...łza na twarzy...Której nikt nie
zauważy...I modlitwa co wciąż łączy...Miłość...która się nie kończy
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
♥◡♥◡♥◡♥◡♥◡♥...ŚWIATEŁKA Z SZEPTEM MODLITWY...O SPOKÓJ
TWEJ DUSZY...{{{♥}}}♥◡♥◡♥◡♥◡♥◡♥
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Światełko na dobranoc p.Kaziu .
Zgłoś SPAM
Mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Wciąż mi czegoś brak..Twych oczu kochanych,dżwięku Twych
słów,dotyku dłoni,żartów i śmiechu.Po prostu brak mi Kogoś,kto szedł ze
mną zgodnie przez życie..wspólną drogą.Światełko dla Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Rozpacz w nas ciągle tkwi, wspomnienia, żal i łzy...i jedno marzenie -
spotkamy się i wiara, że w niebie poznamy się....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Chwile spędzone z Tobą nigdy nie wrócą,Lecz w pamięci będą trwać
wiecznie...Zapalam światełko Pamięci,a cichy szept modlitwy niechaj ukoi Twe
Serce..Spoczywaj w Pokoju *{♥}*{♥}*{♥}*
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
I nagle taka cisza,
Już nic...
Nie ma już nic...p.Kaziu
A nam pozostał ból przerażający...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Cóż warte jest życie bez Ciebie,cóż wart jest każdy,nawet piękny
słoneczny i ciepły dzień...gdy nie ma Cię już obok mnie.Tęsknię,często
płaczę,wierzę że w Niebie się z Tobą kiedyś zobaczę.(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas mija… Ból rozstania pozostał… Tęsknota i miłość nie maleje...
Światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nikt nie umiera na ziemi,dopóki żyje w sercach tych, którzy
zostają...{+}{+}{+} Dużo Łask Bożych {+}{+}{+} Modlitwa i Światełko do
Nieba {+}{+}{+}
Zgłoś SPAM
Jadwiga
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Najjaśniejsze wakacyjne płomyki pamięci ..Dla Ciebie p.Kaziu .
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochanie!Do końca dni mego życia,nic muru mej pamięci nie skruszy...a
ciągła za Tobą tęsknota,nie pozwoli łez płynących z mych oczu...nigdy
już osuszyć.Zapalam Ci lampeczkę na dzisiejszą Niedzielę.(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.