Panie Kaziu ...Dzień po dniu to samo....pustka, cisza, tęsknota. Nic nie daje
ukojenia, nic.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Bóg mi Cię Kaziu podarował,a potem zabrał.Taka była JEGO wola i moc...nawet
nie pytam Cię Boże "dlaczego?",inaczej po cóż byłaby
ufność?Moja nieustająca pamięć,modlitwa i zapalony płomyk dla Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nadzieja na skrzydłach, przysiadła w duszy i śpiewa pieśni bez słów,
która nigdy nie ustaje, a jej dżwięki słychać nawet podczas burz. ...Z
nadzieją i modlitwą (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☾●✽●☽ (▒ ❤ ▒)☾●✽●☽ Światełko i modlitwę
zostawiamy☾●✽●☽(▒ ❤ ▒)☾●✽●☽
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
"Gdy ktoś, kto mi jest światełkiem
gaśnie nagle w biały dzień.
Gdy na drodze za zakrętem
przeznaczenie spotka mnie.
Czy w bezsilnej złości łykając żal
dać się powalić... "?
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
*** ❤️❤️❤️*** Modlitwa i Jasne Światełko Pamięci Wiecznej
*** ❤️❤️❤️***
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
♥†♥†♥†♥†♥†♥†♥ Światełko naszej miłości Niech
rozświetla Ci drogę w wieczności....♥†♥†♥†♥†♥†♥†♥
Zostawiam modlitwę i pamięć... ♥†♥†♥†♥†♥†♥†♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Pamiętam,że to było bardzo bolesne rozstanie,lecz taka była wola Twoja
Panie.Bóg Cię kochanie powołał do Królestwa Nieba i z Jego
wolą...pogodzić się trzeba.Moja pamięć,modlitwa i światełko.(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas mija… Ból rozstania pozostał… Tęsknota i miłość nie maleje...
Światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochany!Wybacz mój ciągły smutek i łzy,lecz nie potrafię inaczej,bo gdy
Cię tylko wspomnę...to wciąż płaczę,płaczę i płaczę.Moje światełko
i modlitwa...niech zawsze będą przy Tobie.(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Z głębi serca bardzo dziękuję wszystkim,którzy podczas mej choroby i
nieobecności w sieci...pamiętali o mych Bliskich.Bóg Wam zapłać kochani.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
....ڿڰۣڿ❀(❤)❀ڿڰۣڿ....Modlitwa i Jaśniutkie światełko dla Ciebie
.....ڿڰۣڿ❀(❤)❀ڿڰۣڿ....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.