Odszedł ode mnie Ktoś,kto miał w swym życiu jeszcze...dużo dobrego do
zrobienia i do powiedzenia.Mnie pozostały niestety tylko
wspomnienia.Kaziutku,codzienne światełko dla Ciebie zapalam.(*)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ILE ŁEZ WYLANYCH...ILE SMUTKU W NAS...TO NIE BYŁ TWÓJ CZAS...BY OPUSZCZAĆ
NAS...ŻYJ ŻYCIEM WIECZNYM.....ღ(°)(♥)(°).ღ..... MODLITWA I ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI.... ღ.(°)(♥)(°).ღ
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Dzień po dniu to samo....pustka, cisza, tęsknota. Nic nie daje ukojenia,
nic....p.Kazimierzu .
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są ludzie, którzy nie zawsze są blisko, ale zawsze są bliscy naszemu sercu
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziczku!Wielki żal od 5 lat wciąż we mnie tkwi...ból i łzy,a w mych
myślach i snach,jesteś nieustannie jedynie tylko Ty.Codzienna moja
pamięć,modlitwa i zapalona lampeczka.Spokojnego snu Kochanie.(*)
(♥)(♥)(♥) Modlitwa i światełko Pamięci - Żyj Życiem Wiecznym..
(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziczku!W myślach błądzę po wspomnieniach,łzy z mych oczu nadal
płyną...dawne szczęście w smutek zmieniam,bo z Twym odejściem,mego
szczęścia czas na zawsze minął.Moja modlitwa i światełko mej pamięci
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Światełko i modlitwę zostawiamy
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas wszystko zabiera Bo zabrać jest w stanie Lecz nigdy nie zabierze tego,co w
sercu zostanie(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.