Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248153
Zapalone ponad rok temu
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
3 Niedz.Adwentu,okres naszych przygotowań,na przyjście Pana."Każdy niech się przygotuje,oto PAN nadchodzi,prostujmy kręte ścieżki swego życia."Modlę się Kaziu,by BÓG obdarzył Cię wieczną radością(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Boże, Miłosierny Panie, daj duszy miejsce w niebie błogosławiony pokój i jasność ....●♥♥♥●❤️●♥♥♥● Pochylam głowę i zostawiam swoją Modlitwę i Pamięć ●♥♥♥●❤️●♥♥♥●
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Trudno się śmiać , gdy serce szlocha. Lecz jeszcze trudniej powiedzieć żegnaj gdy się kocha....p.Kaziu
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Bez Was nasze życie pękło na drobne kawałki,to ból myśli,mrok duszy i cierpienie…zapadła cisza z zgiełku świata...(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Jesteś mym Aniołem tam wysoko w Niebie,gdzie Bóg Ojciec 5 lat temu,zabrał Cię do Siebie.Ja modlitwą codzienną Cię wspieram...a mój smutek i cierpienie P.Bogu powierzam.Światełko Ci zapalam(*)
Zgłoś SPAM
❤️ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ❤️
Światełko na sobotę [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewsska
Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie,a nasza miłość niech Was otula każdego dnia..[*]..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Twój nowy świat jest tak daleki....Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na wieki...★`·..·´★★`·..·´★...Zapalam znicz,zostawiam modlitwę...★`·..·´★★`·..·´★
Zgłoś SPAM
❤️ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kolejna wylana łza,zbyt cicha by ją usłyszec..jak maleńka kropelka deszczu,spadła nad zapalonym dziś zniczem.Byłam znowu na cmentarzu,stałam nad Twą mogiłą,znów pytałam P.Boga"czemu Oni już nie żyją?"
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[[*]] ======❤️❤️❤️❤️❤️❤️====== Modlitwa i Światełko Pamięci =======❤️❤️❤️❤️❤️❤️=======[[*]]
Zgłoś SPAM
Jadwiga i Tomasz
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕°☀ __ ❤️ __☀◕° ◕°☀ __ ❤️ __☀◕° Światełko i modlitwę zostawiamy ◕°☀ __ ❤️ __☀◕° ◕°☀ __ ❤️ __☀◕°
Zgłoś SPAM
❤️ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ❤️
Dobranoc Kaziku!
Zgłoś SPAM
szał ciał? hahaha
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   460   461   462   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011