Ten,którego pokochałam,od 5 już lat na cmentarzu w mogile się teraz
mieści,śmierc zabrała mi wszystko co miałam...oprócz smutku,żalu i
boleści.Codzienny płomyczek z modlitwą,posyłam Ci Kaziu do Nieba.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Byliście dla nas słońcem na niebie,światłem księżyca w nocy,sercem,które
biło dla nas i radością na tym świecie....a teraz jak mamy żyć bez Was???
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ciężko żyć w ćierpieniu,nie znając radości.Wiedząc że już nigdy nie
zagości.Kiedy już zabrakło nadzieji i słońca.Tylko czarna rozpacz i smutek
bez końca[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nad grobem Bukiet róż,znicz zapalony,smutek i żałość w sercu... Przecież
ty jeszcze chciałaś tu być ! A śmierć przecięła życia twego
nić....Światełko pamięci wraz z cichym szeptem modlitwy (°)(❤️)(°)
Zgłoś SPAM
❤️ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Miłość nie umiera
Zostawia w sercu ślad
Słodki ślad istnienia,
Schowany, gdzieś na dnie ...panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Wciąż przychodzi mi do głowy myśl zdradliwa,każe spojrzeć na Twe
zdjęcie i znów ból przybywa...ściśnie serce z całej mocy,gdy wspomnienia
powracają,znów nie śpię w nocy.Światełko Ci zapalam(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
I tak mijają dni ... nie brakuje nam na szczęście wspomnień - to one
pozwalają czasem uśmiechać się przez gorzkie łzy (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Odeszliście..Została bezradność, smutna codzienność bez celu i czekanie,by
kiedyś znów być razem..:"(*.Panie Kaziu ...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
KAŻDY DZIEŃ JEST PAMIĘCIĄ ,KAŻDY DZIEŃ, TĘSKNOTA I ŻALEM......ZOSTAWIAM
DAR MODLITWY I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.ŚPIJ SPOKOJNIE...NIECH DOBRY BÓG Dobry
ZAWSZE CIĘ ZA Cię RĘKĘ TRZYMA ........(❤️)(▄ ☀ ▄)(❤️)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
W tęsknocie jest siła, która każe szukać - tego, co pragnie Serce i tego,
co pragnie dusza. Miłość to nie sztuka, lecz sztuką jest ją odnaleźć
Zgłoś SPAM
❤️ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
“Gaudete in Domino” Światełko na III Niedzielę Adwentu.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas mija… Ból rozstania pozostał… Tęsknota i miłość nie maleje...
Światełko pamięci(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.